Проєкт «Єдині» відкриває реєстрацію для охочих вдосконалити українську мову

Фото: Уніан (ілюстративне)

Всеукраїнський проект "Єдині" відкриває реєстрацію учасників на шостий курс для охочих вдосконалити українську мову. Розпочнуться заняття 3 жовтня. Долучитися може будь-хто із будь-якої точки світу.

Про це повідомляє пресслужба КМДА із посиланням на організаторів проєкту.

Фахівці проєкту "Єдині" допомагають протягом 28 днів опанувати українську мову. Протягом навчання учасники щодня отримуватимуть завдання та навчальні матеріали, поради і техніки від психологів, які допоможуть подолати мовний бар’єр. Учасники також братимуть участь у вебінарах та розмовних клубах у своєму місті. Приєднатися можна як онлайн, так і офлайн.

Впродовж шостого курсу розкажуть, зокрема, коли і як починалась історія української мови, про культурні відмінності українців, звичаї, традиції.

"Серед наших учасників є українці з усього світу. Загалом у 5 курсах проєкту вже взяли участь близько 30 000 учасників із 25 міст і територіальних громад. Зокрема, з Києва, Вінниці, Чернівців, Одеси, Львова, Хмельницького, Кременчука, Могилів-Подільського, Чернігова, Умані та Запоріжжя",— розповідає керівниця проєкту "Єдині" та Ініціативи "Навчай українською" Наталя Федечко.

Над проєктом працюють 350 волонтерів і 100 викладачів. 90 розмовних клубів охопили вже 1500 людей. Мета проєкту – допомогти 1 мільйону людей перейти на українську до кінця 2024 року.

На шостому курсі учасниками пропонуються:

  • аудіоматеріали для кращого засвоєння знань
  • подарунки для найактивніших учасників спільноти
  • friendly-чати для спілкування українською у колі однодумців
  • бонусний блок "Українська для батьків та дітей":  ігри, мультики, фільми, застосунки
  • техніка легкого запам’ятовування нових слів
  • пояснення, звідки береться суржик та як його позбутися
  • доступ до чату підтримки, де модератори з 09:00 до 21:00 допомагатимуть тим, хто має питання за програмою курсу, та за потреби виправлятимуть мовні помилки.

Зареєструватися можна на сайті проєкту "Єдині".

Що відомо

  • У Києві з 18 серпня у "BiblioHub" Деснянського району стартували експрес-курси з української мови. Кожен охочий може долучитися до тренінгів і розвивати навички спілкування. Учасникам розповідають, зокрема про риторику та техніку мовлення, як правильно розставляти наголоси у словах, а також лексичне значення слів.
  • У Києві з 24 червня і щоп’ятниці люди, які через війну змушені були залишити свої домівки, зможуть отримувати безплатну консультацію з різних питань. Зокрема, щодо працевлаштування, юридичну та психологічну допомогу.
  • Фахівці допомагають людям літнього віку опанувати, зокрема основи комп’ютерної грамотності, навчаються як сплатити комунальні послуги за допомогою інтернету та навчаються користуватися додатками на смартфоні ("Дія", "Київ Цифровий", "HELSI").

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua