Проєкт «Irpin Reconstruction Summit» презентували на Європейському форумі сталих міст

Депутатка Ірпінської міської ради Оксана Нечитайло та керівник відділу містобудування та архітектури ІМР Михайло Сапон презентували проєкт «Irpin Reconstruction Summit» на Європейському форумі сталих міст (European Urban Resilience Forum) в Афінах. Про це повідомляє фейсбук-сторінка проєкту.

«Поважні учасники Форуму однозначно висловили підтримку українській делегації. Це свідчить про те, що наша місія – створення на базі Ірпеня пілотного проєкту швидкої реконструкції зруйнованого українського міста за підтримки міжнародної спільноти, використовуючи сталі природооутворюючі та відновлювальні технології – реальна і доступна», – зазначила Оксана Нечитайло.

«Саме над цим працює команда проєкту “Irpin Reconstruction Summit” та наші партнери», – наголошується на сторінці проєкту.

Зазначається також, що презентація відбулася завдяки ініціативі та сприянню ПРООН в Україні.

Нагадаємо, мер Ірпеня Олександр Маркушин і  голова Інвестиційної ради міста Володимир Карплюк представили проєкт «Irpin Reconstruction Summit» виконувачці обов’язків постійного представника ПРООН в Україні Манал Фоуані під час її візиту в Ірпінь у серпні.


Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua