Прощання з Олексієм Кучапіним: родичі вірять слідству і залишеній передсмертній записці

Прощання із Олексієм Кучапіним
/ Фото Артура Зайонца (24 канал)

У лютеранській церкві святої Катерини в Києві у суботу, 25 липня, прощаються із померлим за загадкових обставин Олексієм Кучапіним. Родичі впевнені, що смерть не була насильницькою, а передсмерта записка належить саме Кучапіну.

На прощання із Олексієм Кучапіним прийшли близько сотні знайомих і родичів загиблого, повідомляє журналіст 24 каналу.

До теми Що було в записці волонтера Кучапіна: у МВС розповіли важливі подробиці

Прощальна записка

Пастор церкви Ігор взяв слово від родичів і зазначив: вони повністю довіряють слідству і вірять, що записку лишив сам Олексій, ствердивши так свої наміри. Родичі впевнені, що це саме його записка – почерк належить померлому. Ба більше, Кучапін обговорював зі знайомими те, про що у ній йдеться. 

У записці Олексій звертався до Бога і писав, що його життя було складним, він виріс на вулиці, загубив себе, але життя чоловіка змінилося «після зустрічі з Тобою».

На прощанні йшлося зокрема про те, що Кучапін перед тим, як зайнятися благодійністю, 10 років тому проходив лікування від алко- і наркозалежності.

Прощання відбулося у лютеранській церкві в Києві / Фото Артура Зайонца (24 канал)

Крім того, родичі зазначають: останній рік він часто жалівся на стан здоров’я.

Щодо погроз, про які пишуть користувачі у соцмережах, інший пастор церкви зазначив: це не відповідає дійсності. Смерть не була насильницької, а хтось навмисне розхитує ситуацію.

Отець зачитав фрагмент записки, яку нібито Кучапін залишив / Фото Артура Зайонца (24 канал)

Чи справді записка належала Кучапіну, у поліції поки не стверджують: спершу мають прийти результати графологічної експертизи.

Прощання з Олексієм Кучапіним у Києві – дивіться відео

Хто такий Олексій Кучапін?

39-річний волонтер, керівник громадської організації «Дім Милосердя». Займався розслідуваням справ, пов’язаних із продажем дітей.

Олексій Кучапін опікувався безпритульними і намагався повертати відібрані у літніх людей квартири. Під час карантину Олексій за свої гроші винаймав квартири для бездомних людей.

 

Смерть Олексія Кучапіна: коротко

  • Про зникнення волонтера 16 липня повідомила його дружина. Чоловік сказав рідним, що їде у Дніпро, і зник.
  • Пошуки тривали майже тиждень, поки 22 липня тіло Кучапіна не знайшли в орендованій квартирі в Дніпрі.
  • Поліція відкрила справу за статтею «умисне вбивство», як це зазвичай роблять у випадках, коли знаходять тіло мертвої людини. Однак там зазначають: Кучапін залишив передсмерту записку, а на тілі не було видимих ознак насильницької смерті.
  • У соцмережах користувачі обурилися версії поліції про самогубство. Знайомі та друзі почали постити фотографії із місця злочину, де зокрема видно закривавлений диван.
  • У поліції зазначають: сліди крові на дивані з’явилися через те, що тіло декілька днів пролежало за температури у понад +25.
  • Тим часом дружина і рідні не заперечують версії слідства.
  • Священник-волонтер Захарій Керстюк – друг Олексія, напередодні розповів про численні погрози в їхній з Кучапіним бік, нібито через допомогу безпритульним.
  • Встановити причину смерті можна буде після декількох експертиз, адже тіло Кучапіна значно розклалося.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua