Прослуховував телефони та організовував стеження. У Києві поліцейському повідомили про підозру

Фото: Pixabay

Правоохоронці повідомили про підозру заступнику начальника одного із відділів Головного управління Нацполіції в Києві. Він продавав інформацію про телефонні дзвінки абонентів, організовував візуальне спостереження за громадянами та їх прослуховування.

Про це повідомили у Київській міській прокуратурі.

Там розповіли, що підозрюваний разом з іншими співробітниками за 300 доларів продавав інформацію про телефонні дзвінки окремих абонентських номерів та їх переміщення. А за 500 доларів на добу організовував незаконне стеження за громадянами та прослуховував їх.

"Загалом задокументовано отримання підозрюваним неправомірної вигоди на суму понад 6 тис. доларів США", – зазначили в прокуратурі.

Дії поліцейського кваліфікують за ст. 368Стаття 368. Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, ст. 163Стаття 163. Порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв'язку або через комп'ютер та ст. 190Стаття 190. Шахрайство Кримінального кодексу. Нині слідчі встановлюють інших причетних до цього осіб, зокрема, серед правоохоронців.

Що відомо

  • У березні 2021 року СБУ викрила у Черкасах поліцейських, які забезпечували прослуховування користувачів смартфонів.
  • У квітні цього року Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації спростувала інформацію про тотальне прослуховування телефонів українців російськими спецслужбами.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua