Протягом двох днів на Київщині учні навчатимуться дистанційно

Фото: Суспільне

Заклади загальної середньої освіти Київської області 1 та 2 листопада працюватимуть дистанційно задля гарантування безпеки усіх учасників процесу. Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

"Таке рішення було прийнято на засіданні Оперативного штабу ради оборони Київської області через загрози ворожих обстрілів по території регіону", — йдеться у повідомленні.

В адміністрації зазначили, що заклади дошкільної освіти до 2 листопада працюватимуть у режимі чергових груп.

Що відомо

  • На Київщині з 24 по 28 жовтня у всіх закладах освіти продовжили дистанційне навчання. Йдеться про освітні заклади загальної середньої, дошкільної, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти будь-якої форми власності. Таке рішення пов'язане із посиленою загрозою ракетних обстрілів Російської Федерації.
  • Заклади освіти Київщини з 10 до 14 жовтня працювали у дистанційному режимі. Це 649 закладів загальної середньої освіти та 623 заклади дошкільної освіти. Заклади професійної та фахової передвищої освіти також навчались дистанційно.
  • У Макарівській громаді на Київщині шкільні осінні і зимові канікули поєднають. Вони триватимуть орієнтовно більше, ніж 3 тижні.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua