Протягом літа в Києві зафіксували 13 температурних рекордів

Протягом літа в Києві зафіксували 13 температурних рекордів

У Києві літом зафіксували 13 температурних рекордів

У столиці літо 2023 року увійшло в десятку найтепліших у Києві з 1881 року та посіло шосте місце.

У Києві влітку 2023 року було зафіксовано 13 температурних рекордів. Про це повідомила Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського в Telegram в понеділок, 4 вересня.   За даними спостережень метеостанції обсерваторії, середня температура повітря цьогорічного літа у Києві склала +21,6ºС, що на 1,2ºС перевищило кліматичну норму і забезпечило шосту позицію серед найтепліших у столиці з 1881 року. Найбільше позитивне відхилення від кліматичної норми було у серпні.
  Найхолодніше було 4 червня, коли температура під ранок опустилась до +7,9°С, а найспекотнішим і рекордним виявилось 29 серпня, коли температура після полудня піднялась до +35,9°С.   «За літо встановлено 13 температурних рекордів, один з них у червні, всі інші — у серпні», — зазначили в обсерваторії.

Протягом літа в Києві зафіксували 13 температурних рекордів

 Інфографіка: Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського   Кількість опадів за літо на проспекті Науки склала 242 мм, або 122% кліматичної норми. Найбільше їх випало у липні — дві місячні норми.

Нагадаємо, протягом серпня у Києві було зафіксовано 12 температурних рекордів, місяць став одним з найспекотніших та найсухіших в історії спостережень. Синоптики розповіли, якою буде погода у вересні

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua