Путін вдарився в окультизм і звинувачує у своїх провалах «англосаксів» — журналіст

З раціональної точки зору, росіяни самі себе протиставили Заходу,

На думку журналіста, Росії дуже боляче усвідомлювати, що «колишня колонія» чинить ефективний опір / скріншот відео

Російський президент Володимир Зеленський разом зі своїм оточенням «підсів» на російських окультистів і філософів-традиціоналістів типу Дугіна і Прохорова.

Це заважає главі країни-агресора тверезо приймати реальність, зазначив в ефірі FREEDOM журналіст Віталій Сизов.

Російське керівництво знайшло собі нового ворога в особі Великої Британії. За словами Сизова, це пов’язано з підривом кораблів у Севастопольській бухті. 

«Чи є в цьому якась раціональна база? Тільки те, що так — Британія справді надає значну допомогу Україні, вона надає в тому числі і військову допомогу, тренує українську армію. Але щоб звинувачувати Британію в персональній відповідальності, треба мати докази. Росію це не хвилює», — сказав журналіст.

З раціональної точки зору, вони самі себе протиставили Заходу, додав Сизов: «Якщо ви всіх оголосили усіх ворогами і погрожуєте їхній національній безпеці, то треба бути готовими до протидії».

На думку журналіста, Росії дуже боляче усвідомлювати, що «колишня колонія» «чинить ефективний опір, фактично змушує колишню метрополію відступити: «Їм важко усвідомити, що це воля українського народу. Це ніякі не нацисти, не сатаністи, не англосакси».

Розкол в оточенні Путіна

Російські і західні аналітики відзначали розкол, що утворився між Пригожиним, який зміг сформувати свої приватні війська, і військовими чиновниками з Генштабу і Міноборони РФ.

На думку Інституту вивчення війни, Пригожин наразі намагається створити собі репутацію блискучого командувача, формуючи «електорат» серед ультраправих громадян Росії, на тлі невдач регулярних військ ЗС РФ. В майбутньому вплив Пригожина може загрожувати і самому Путіну. 

Це узгоджується з даними українського Генштабу про ведення Росією безглуздих штурмів Бахмута, в яких основну роль відіграють «вагнерівці». 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua