Ракетна атака РФ: в Українці пошкоджено будинок, двоє травмованих

Будинок, в який влучили уламки російської ракети. м. Українка, Київська обл. 28 квітня 2023 р. Фото: МВС

Під час повітряної атаки Росії 28 квітня уламки ракети влучили в багатоповерховий житловий будинок в місті Українка Київської області. Двоє людей травмовані, зокрема, 13-річна дитина, повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Внаслідок падіння уламків російської ракети пошкоджено квартири на 5 та 6 поверсі житлової багатоповерхівки. Там виникла пожежа, поінформував голова Київської ОВА Руслан Кравченко.

"Пожежу вдалося локалізувати о 5:30. Постраждала дитина – дівчинку доставили в Охматдит", – зазначив голова Київської ОВА.

Він повідомив, що всі відповідні служби працюють на місці. Людям надається необхідна допомога.

В "Охматдиті" Суспільному повідомили, що в Українці постраждала 13-річна дівчинка і зараз її екстрено оперують.

"Працюватимуть ортопеди та мікрохірурги. Але відразу скажу, поранення є, однак життю дитини нічого не загрожує", — сказала речниця "Охматдиту".

Пошкоджена квартира у місті Українка внаслідок ракетної атаки РФ. Київська обл. 28 квітня 2023р. Фото: Дар’я Григоренко / Суспільне

Мешканка будинку Вікторія розповіла Суспільному, що на момент повітряної атаки спала. Прокинулася від гучного звуку і вибитого скла.

Пошкоджений будинок в м. Українка внаслідок ракетної атаки РФ. Київська обл. 28 квітня 2023р. Фото: Дар’я Григоренко / Суспільне

"Я на першому поверсі живу. Я виглянула, побачила, що падає цегла, трохи горить. У мене скло полетіло. Звичайно, це було страшно. Курточку накинула, вискочила, і тут все це побачила. Причому всі ці уламки лежали на дитячому майданчику. Вікна вибило всі, кондиціонер побила", — розповіла жінка.

новина доповнюється …

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua