Реакція Генпрокуратури на поведінку співробітника, який вилаяв інспектора з паркування

Реакція Генпрокуратури на поведінку співробітника, який вилаяв інспектора з паркування.

Реакція Генпрокуратури на поведінку співробітника, який вилаяв інспектора з паркування. Фото: t.me/AndriyuKK

В Офісі Генпрокуратури відреагували поведінку їхнього співробитника, який вилаяв інспектора з паркування у Києві через те, що його автомобіль евакуювали на штрафмайданчик.

Нагадаємо, чоловік запаркував свою машину на трамвайній зупинці на Подолі, що порушувало правила дорожнього руху. Інспектори з паркування, що прибули на місце, «розчистили» територію від неправильно припаркованих авто, у тому числі і від автомобіля співробітника Офісу Генпрокуратури. Коли водій повернувся і не виявив на місці свою машину, він спробував з’ясувати, де вона, і постійно ставив це питання.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Потім він показав своє посвідчення співробітника Генпрокуратури, ймовірно, сподіваючись, що ситуація через це раптово «вирішиться». Не дочекавшись очікуваної реакції від інспектора з паркування, порушник почав йому хамити, нецензурно висловлюватися, погрожувати та сфотографував, перш ніж залишити місце інциденту.

На щастя, нагрудна камера інспектора записала те, що сталося, і незабаром відео було опубліковано в соцмережах.

Співробітники Подільського управління поліції зареєстрували інцидент, коли про нього стало відомо, і перевірили всі деталі інциденту.

Водночас вдалося дізнатися, ким був автохам. На відео інспектор із паркування назвав його ім’я, вказане в посвідченні, — Закриничний Микола Миколайович. На сайті Генпрокуратури він значився «комендантом відділу експлуатації будівель та споруд та соціального забезпечення управління матеріально-технічного забезпечення Департаменту інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення Генпрокуратури України».

Реакція Генпрокуратури

В Офісі Генпрокуратури України в коментарі «ТСН» заявили, що їхнього співробітника звільнять із органів прокуратури. Він вже написав заяву на звільнення.

До того ж у Генпрокуратурі зазначили, що Закриничний не був прокурором та займався виключно організаційною роботою щодо утримання адміністративних приміщень, ведення обліку наявності майна та проводив його періодичний огляд.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua