Рекомендації щодо придбання кросівок для ходи

Кросівки для щоденного використання – це зручна та якісно виготовлена пара, яку ви одягаєте кожного дня. Тому при покупці треба бути уважними та знати, на що потрібно звернути увагу. Цей матеріал допоможе вам обрати правильну річ у магазині, щоб вона служила вам якомога довше.

Как отличить оригинальные кроссовки New Balance от подделки

На що варто звертати увагу

Перед покупкою нової пари треба звернути увагу на стійкість, гнучкість та комфорт. Це важливі фактори, які впливають на те, чи будете ви носити кросівки із задоволенням. Стійкість забезпечує збалансованість та безпеку під час руху. Завдяки гнучкості забезпечується гарна подача та немає навантаження на пальці. Спеціальні контури та прокладки забезпечують максимальний комфорт під час руху. Черевики щільно прилягають до п’яти, залишаючи потрібний простір у передній частині стопи. Саме такими є кросівки New Balance 997 patchwork.

Приміряючи пару, треба уважно подивитися на наступні зони:

  • П’ята – це ділянка, що утримує задню частину ноги, безпосередньо під Ахіловим сухожиллям. Вона повинна бути помірної щільності та комфортно охоплювати задню частину ноги. Якісний матеріал допоможе запобігти надмірній пронації або супінації стопи під час руху.
  • Проміжна підошва – зона між протектором та тканинним верхом кросівка. Це найважливіша складова будь-якого взуття. Вона виготовляється з різних матеріалів, які надають взуттю більшої або меншої амортизації, підтримку та гнучкість.
  • Устілка – ділянка всередині нижньої частини кросівка, де нога стикається з взуттям. Вона повинна комфортно прилягати до стопи. Призначена для зменшення зсувних рухів стопи усередині кросівка та забезпечує поглинання ударів.
  • Носок – це частина, що оточує пальці ноги. Вона повинна забезпечувати достатньо вільного простору, щоб пальці могли вільно рухатися. Ворушіння та згинання не повинно бути обмеженим. Але занадто багато вільного місця буде причиною зсуву та дискомфорту під час ходи. Між кінцем найдовшого пальця ноги та кінцем кросівка повинен бути простір шириною з один палець людини.

Це основні фактори, на які потрібно звертати увагу під час покупки. Джерело інформації: інтернет-магазин спортивного одягу та взуття https://lishop.store/53-new-balance/ у Львові. Наявність зручного взуття – це головна умова щоденного комфорту під час руху. Тому уже зараз ви можете обрати потрібну вам пару на сайті магазину. Подзвоніть продавцю, щоб дізнатися усі подробиці. Доставлення товару здійснюється по всій Україні.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua