Рятував життя побратимів: петиція про присвоєння звання Героя України командирові міномета Олегу Кабулі

Фото: Громадський контроль Київщини/Facebook

Триває збір підписів щодо присвоєння почесного звання Героя України (посмертно) військовослужбовцю Збройних Сил України Олегові Кабулі. Відповідну петицію зареєстровано на сайті Президента.

Родичі та близькі загиблого бійця стверджують, що він неодноразово рятував побратимів, виводячи їх з тяжких боїв, дбав про своїх підлеглих, старався зберегти життя кожного. Був вірним військовій присязі і до останнього стояв на захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Сержант ЗСУ із позивним "Псих" Олег Кабула народився в селі Насташка на Київщині. З 2014 року боронив державу на Луганщині й Донеччині. Під час повномасштабного вторгнення Росії в україну служив командиром міномета 2-ї мінометної батареї 2-го механізованого батальйону 72 ОМБр імені Чорних Запорожців. Загинув унаслідок танкового обстрілу 2 жовтня 2022 року в селі Водяне, Маріупольського району, Донецької області. Був нагороджений медалями, зокрема, "За вірність народу України", "Захиснику Вітчизни", "За участь в антитерористічній операції", "Ветеран війни".

Підтримати петицію можна за посиланням.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua