Ритуальні послуги у Києві: куди звернутися?

Смерть близьких чи рідних завжди приходить неочікувано і стає справжньою трагедією для оточуючих та неабияким випробуванням, в першу чергу для близьких родичів. В таких випадках знадобляться послуги спеціалізованого закладу, яким давно опрацьовано відповідний алгоритм дій, необхідних для правильних та швидких дій в скрутну хвилину. Спеціалісти та менеджери бюро «Київгорритуал» працюють в цілодобовому режимі і готові надати відповідні послуги в режимі 24/7, починаючи від доставки тіла померлого і до повного завершення похоронного дійства.

Чому варто скористатися послугами Київгорритуалу

Асортимент послуг бюро включає повний перелік ритуальних послуг, які передбачають організацію похорон, доставку та кремацію тіла померлого, надання катафального транспорту,  надання ритуальних товарів, послуг носіями труни та організацію поминальних обідів. Вартість послуг є доступною широкому загалу замовників, окрім того клієнти можуть самостійно обрати певний пакет чи вид послуг у відповідності до сімейного бюджету.

В залежності від запитів та потреб родичів померлого до їхньої уваги може бути запропоновано стандартний пакет послуг вартістю 12 600 грн, преміальний – за ціною 17 300 грн чи елітний – ціна 22 000 гривень. До стандартного пакету послуг з поховання входить вартість виїзду агента по місцю проживання померлого (чи в інше місце, що вказане родичами), транспортування тіла до моргу похоронною бригадою, надання труни, похоронного покривала чи савану, церковного похоронного набору, хреста на могилу, вінка та катафалка.

До складу преміального пакету похоронних послуг включено вартість послуг моргу, а елітний пакет передбачає участь в похоронах священика та розпорядника похорон. В усіх трьох пакетах послуг передбачено оформлення необхідного в таких випадках певного пакету документів, без яких поховання померлого неможливе. Повна та вичерпна консультація по телефону є абсолютно безкоштовною. 

Особливості ритуальних послуг від  Київгорритуал

Бюро ритуальних послуг Київгорритуал працює у вказаному сегменті ринку вже більше 15 років, здійснюючи професійну організацію похорон в межах міста Києва та Київської області. Працівники бюро відчувають біль кожного, що викликана смертю близької чи рідної людини, тому намагаються якнай делікатніше виконувати свою нелегку місію.

Вартість ритуальних послуг залежить від декількох чинників, які зокрема передбачають кількість учасників церемонії та її масштаб, якісні характеристики приладдя та супутніх аксесуарів, що використовуються в похоронному процесі. Магазин ритуального приладдя, що використовується в процесі похорон від бюро, містить достатньо великий вибір товарів, що здатний забезпечити похоронний процес в залежності від обраного пакету послуг: стандартного, преміального чи елітного. Асортимент виробів включає різні види трун та вінків, церковну символіку (свічки, хрести), взуття та одежу для померлого.

Серед переваг ритуального бюро, як зазначає сайт www.gor-ritual.com.ua, варто відмітити показники його надійності, шанобливого ставлення та врахування традицій незалежно від віросповідання та чіткості виконання завдань без нав’язування непотрібних чи зайвих послуг. 

Серед переліку послуг, що надає бюро є транспортування вантажу 200 за межі Київської області з дотриманням відповідних умов перевезення (температури та контролю клімату). 

Окрім того, фахівці бюро подбають про організацію поминальних обідів та перевезення їх учасників від кладовища до закладу громадського харчування. Вартість обідів може бути різною в залежності від запитів та побажань родичів покійного.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua