Рівень води у Києві знову піднявся

Рівень води у Києві знову піднявся

Фото: КМВА Є затоплені території у деяких парках Києва

Аварійних підтоплень по столиці не зафіксовано. Але утримується затоплення заплави шаром близько 40 сантиметрів.

Рівень води у річці Дніпрі у межах Києва за останній день піднявся ще на 9 сантиметрів і досяг позначки 9 309 см над рівнем моря. Про це повідомила Київська міська військова адміністрація у четверг, 27 квітня.

«Третій день поспіль рівень водопілля зростає – за цей період в межах Києва він піднялася на 26 см», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що аварійних підтоплень по Києву не зафіксовано. При цьому утримується затоплення заплави шаром близько 40 сантиметрів. Залишаються підтопленими заплавні території – острови у парку Муромець, Гідропарк, Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків.

«На даний момент рівень водопілля на Дніпрі в межах м. Києва не несе загрози промисловим об’єктам і житловим масивам міста», – заявили у КМВА.

Напередодні в Україні зменшилась кількість підтоплень. Рівень води у річках поступово спадає, підтопленими залишалися 716 господарств та 121 будинок.

Також синоптики попереджали, що внаслідок ймовірних значних опадів, можлива друга хвиля повені наприкінці квітня чи початку травня.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua