«Ризик для столиці нікуди не зникав»: новий голова КМВА про зміцнення оборони Києва

Очільник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко. Фото: Сергій Попко / Facebook

Росія не відмовилась від бажання захопити столицю, тому українські військові продовжують зміцнювати оборону міста. Про це заявив новий очільник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко в інтерв'ю для "НВ".

На його думку, ризик повторного наступу для Києва залишається. Тож нині працює над забезпеченням частин і підрозділів, які задіяні в обороні міста.

"Удосконалюється система оборонних рубежів, районів та позицій, облаштовані різного роду загородження, включаючи мінно-вибухові. Створена система вогневого ураження, суттєво удосконалюється система протиповітряної оборони", – зазначив Попко.

Він вважає, що найстрашнішим для росіян є "наша правда", а також здатність швидко відновлювати місто після їхніх ударів.

Що відомо

  • 24 жовтня Президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення генерала-полковника Сергія Попка начальником Київської міської військової адміністрації. На цій посаді він замінить Миколу Жирнова.
  • У Генштабі розповіли, що російські військові знову можуть вдатися до наступу на Київ з Білорусі через Чорнобильську зону або Чернігівську область. Але ознак того, що це може статися найближчим часом, немає.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua