Робота саперів на Київщині. Де чутимуть вибухи

Фото: ДСНС

У трьох районах Київської області жителі можуть чути вибухи. Там проводитимуться роботи на кар'єрі та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

"Сьогодні, 28 жовтня, з 9:00 до 16:00 в Ольшаницькому родовищі гранітів, що на території Рокитнянської громади, планується проведення вибухових робіт. Вони пов'язані з технологічними процесами",— йдеться у повідомленні.

В Бучанському та Вишгородському районах протягом дня сапери проводитимуть планові роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів.

Також знищуватимуть вибухівку в Білоцерківському районі з 13:00 до 14:00

В адміністрації закликають зберігати спокій та довіряти тільки офіційним джерелам інформації. А також не нехтувати сигналами повітряної тривоги і дотримуватися правил безпеки.

Що відомо

  • 26 жовтня фахівці проводили обстеження водних акваторій у Броварському районі. У Бучанському, Вишгородському та Білоцерківському районах знищували вибухонебезпечні предмети.
  • На Київщині регулярно проводять навчання для саперів з метою відпрацьовування навичок вилучення і ліквідації вибухонебезпечних предметів. Зокрема проводилися тренування 21 жовтня у Вишгородському районі Київської області.
  • 14 жовтня знищували вибухонебезпечні предмети на території Вишгородського та Бучанського районів.
  • 18 жовтня, в Білоцерківському районі на Рокитнянському кар’єрі тривали технічні роботи, що супроводжувалися вибухами.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua