Рогозін передумав «звільняти» Київ: «Будемо брати — як Відень, Берлін, Будапешт» (відео)

Путінські поплічники відкрито заявляють, що мріють «взяти Київ, як колись Відень, Будапешт і Берлін».

Рогозін відзначився пропагандистськими висловлюваннями / скріншот

Колишній директор «Роскосмосу» і батутний генерал Дмитро Рогозін розмріявся про «взяття» Києва. Як бачимо, у РФ вже не говорять про «звільнення» української столиці.

Відповідним маренням Рогозін вибухнув в ефірі програми «Повний контакт» з Володимиром Соловйовим. Він упевнений, що Росія «візьме Київ»:

«Щодо того, як це все закінчиться. Я дійсно глибоко переконаний, що ми Київ будемо брати, не звільняти. Ми звільняємо Донбас. Все інше ми будемо брати — так само, як ми брали Відень, Берлін, Будапешт. Брати! Тому що ми не можемо фізично залишати нашим дітям, нашим онукам цю проблему…».

Також поплічник Путіна раптом згадав про оголошені Росією цілі війни проти України. Він пояснив, що в його розумінні означає «денацифікація».

«Коли ми говоримо «денацифікація» — це що ми маємо на увазі? Пишатися тим, що вбили 300 українських призовників на день або 1000 вбили на день? Це бій, війна. Насправді ніхто вже один одного не жаліє. Принаймні, донецькі та луганські нікого жаліти не збираються. Вони налаштовані дуже серйозно… Вони підуть до кінця», — каже він.

У відповідь ведучий-пропагандист Соловйов висловив переконання, що ця війна надовго, адже (тут він повторив кліше російської пропаганди, — УНІАН.) «це війна з НАТО».

Рогозін розмріявся про взяття Києва

Плани Росії взяти Київ

Російські окупанти напередодні повномасштабного вторгнення в Україну були впевнені, що їхня техніка проїде з парадом центральною вулицею Києва — Хрещатиком. Але рашистів вдалося зупинити на підступах до столиці — величезна колона так і не потрапила в місто, на щастя.

Як раніше повідомляли у ЗСУ, російські окупанти під час вторгнення в Україну взяли із собою парадну форму. Вони думали, що пройдуть урочистим парадом Хрещатиком.

Також не раз раніше лунали заяви, що РФ «візьме Київ за три дні». Але всі спроби виявилися провальними. Армія Росії зазнає колосальних втрат на українському полі бою.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua