Росія різко скоротила удари по Україні іранськими дронами і ракетами — ISW

Окупанти використали більшу частину свого арсеналу крилатих ракет.

Оперативно-тактичний комплекс «Іскандер» / Міноборони Російської Федерації / Facebook

Російські війська 24 жовтня випустили по українському тилу всього дві ракети. Це може бути показником виснаження запасів ракет і БПЛА. До того ж ефективність таких ударів щодо досягнення РФ стратегічних цілей низька.

Про це йдеться в звіті Інституту вивчення війни.

Експерти цитують главу ГУР Буданова, який заявив напередодні про ослаблення завдання Росією нових ракетних і дронних ударів. На його думку, РФ вже виснажила свій запас крилатих ракет.

Відео дня

Також наголошується, що замість військових цілей Росія обрала цивільну інфраструктуру, щоб посіяти паніку і страх серед українців.

Окупанти використали більшу частину свого арсеналу крилатих ракет. За попередніми підрахунками, у РФ залишилося всього 13% «Іскандерів», 43% «Калібрів » і 45% Х-101 та Х-555.

Білорусь відвела більшість військ із прикордонних районів – «Беларускі Гаюн» (фото)

ЗСУ отримають 11 потужних комплексів безпілотників PUMA-LE (відео)

Ізраїль атакував місце збирання іранських дронів у Сирії — ЗМІ

Масовані удари по Україні 

З 10 жовтня Росія розпочала завдавати масовані удари по українській критичній інфраструктурі. Дефіцитні висоточні снаряди Кремль замінив іранськими дронами.

Серйозно пошкоджено близько 40% об’єктів енергетики, у зв’язку з чим в низці областей ввели віялові відключення, щоб стабілізувати загальну мережу.

У жовтні РФ атакувала енергомережу України 51 раз. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua