Росіяни переходять на групові пуски реактивних БпЛА: експерт пояснив, куди спрямують удари

Швидкість польоту дронів збільшилася до 600 км/год.

За словами експерта, такі безпілотники діють за принципом крилатих ракет типу 3М14 / фото mil.in.ua

Російські окупанти планують перейти до групового запуску реактивних дронів. Як повідомляє військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, такі атаки ворог має намір наносити по півдню України.

За його даними, російське командування повністю задоволене квітневими результатами застосування реактивних дронів і в травні планує почати випробування групових пусків по 2-3-4 одиниці.

«Вивчивши реакцію нашої ППО і можливості своїх засобів ураження, а так само, протягом місяця їх значно поліпшивши, вони переходять до наступного етапу застосування реактивних дронів. І тут варто сказати, що досить швидко», — акцентує Коваленко.

Відео дня

Він зазначає, що швидкість польоту згаданих дронів змінилася з 500 км/год до 750 км/год, що означає: 500 км/год — умовна крейсерська швидкість, реальна — у межах 600 км/год. Дальність польоту — поки що в середньому 150 км, але з урахуванням останніх зафіксованих прискорень (до 750 км/год), можна говорити про дальність польоту до 180 км.

За словами оглядача, такий дрон здатний змінювати траєкторію польоту під кутом 90° на швидкості 250 км/год. Як пояснює Коваленко, це свідчить про застосування аеродинамічної схеми, цей безпілотник, ймовірно, літакового типу або діє за принципом крилатих ракет типу 3М14 («Калібр»).

«Якщо випробувальний період цих дронів доведе їх до групового застосування в травні до 4 одиниць, то вже влітку можна очікувати нальоти цих засобів ураження в кількості в 4-5 разів більшій, по окремо взятому місту, Херсону, Миколаєву, Одесі», — стверджує експерт.

Небезпека російських дронів

Раніше керівник програм безпеки Центру глобалістики Стратегія ХХІ Павло Лакійчук заявив, що «шахеди» вже небезпечніші за «Іскандери». За словами експерта, влучання балістичної ракети — «50 на 50», але, коли замість однієї такої ракети летить сотня дронів, у ворога є більше шансів на удачу. 

Також авіаційний експерт Анатолій Храпчинський розповів, як РФ вдосконалює свої дрони. Він зазначив, що збільшення кількості шрапнелі, тобто металевих кульок, які оснащують дрони, створює більшу загрозу, що є головною метою РФ. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua