Росіянка обурилася похованим у гумових пенісах Путіним в секс-шопі Гамбурга (відео)

Жінка показала на камеру ляльку з маскою Путіна, що лежить біля імпровізованого надгробка в гумових членах.

Росіянка влаштувала істерику на вулиці «Червоних ліхтарів» у Гамбурзі / скріншот

Росіянка викликала хвилю глузувань своєю реакцією на перформанс одного з секс-шопів на «вулиці Червоних ліхтарів» Гамбурга з похованим у пенісах російським президентом Володимиром Путіним.

На опублікованому відео жінка обурюється тим, що побачила у вітрині магазину: «Недалеко від мого будинку, зараз я вам покажу те, що бачу у вітрині магазину. Ось я стою в центрі вулиці, так? У самому центрі міста в цих непристойних місцях, де одні, це саме, повії. Ну ось дивіться, що я бачу».

Росіянка показала на камеру ляльку з маскою Путіна, що лежить біля імпровізованого надгробка в гумових членах. Навпроти Путіна автори інсталяції розмістили іграшку у формі німецького танка, гарматою спрямованого на президента РФ.

Відео дня

«Ось так вони поводяться з нашим президентом. І це нормально: діти ходять дивляться на це. Це нормально, що людина лежить в крові, в какашках, пенісах, в могилі. А написати букву Z — це нацизм. А ось це —  нормально. Ось лежить Путін, а ось — німецький танк. Як це вам подобається взагалі?» — поскаржилася росіянка.

Користувачі Twitter миттєво написали, що думають про російський менталітет:

«А що вона робить в кварталі, де одні повії стоять? Просто цікаво» / «Навіть німецькі повії оцінили пупкіна по заслугах» / «По якомусь незрозумілому збігу, президентів, що не бомблять сусідні країни, так не «стібуть» / «Чемодан, вокзал, додому. Вдома ні повій, ні вітрин з обкладеними какашками Путіним».

Росіянка обурилася Путіним в секс-шопі і викликала глузування в мережі

Підтримка росіянами війни проти України

За даними розвідки, агресію проти українців підтримує 75% росіян.

Разом з тим у Росії зростають песимістичні настрої з приводу майбутнього своєї країни.

Це не заважає росіянам відвідувати пропагандистські акції, наприклад, концерти з Путіним щодо незаконного «приєднання» українських територій.

За кордоном росіян часто викривають на підтримці «русского мира» та армії загарбників, а також на нападах на українців.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua