Російський флешмоб не вдався: поліцейські не допустили масової бійки молоді в Києві

Шеврон поліція. Фото: УНІАН

На столичному Печерську поліція не допустила конфлікту між молоддю. Бійку планували у межах так званого флешмобу, який започаткували в Росії.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Києва, 27 лютого у Печерському районі столиці завдяки вчасному реагуванню ювенальних поліцейських, аналітиків столичного главку, оперативників та дільничних вдалося запобігти конфлікту групи молодих людей.

Нещодавно в Росії серед неповнолітніх поширився молодіжний рух, учасники якого організовують бійку з опонентами. За даними правоохоронців, така "акція" планувалась і в столиці.

Учасників сьогоднішнього "флешмобу" доставили до відділу поліції для з’ясування обставин. У поліції Києва зазначили, що провокування масових бійок серед молоді і підлітків – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні. Правоохоронці вкотре закликають батьків спілкуватися із дітьми, звертати увагу на їх поведінку, коло спілкування і способи проведення дозвілля.

Що відомо про акції з метою дестабілізації ситуації в країні за участі молоді

У центрі Харкова 27 лютого поліція затримала підлітків, які хотіли влаштувати масову бійку. Поліція встановила, що це частина флешмобу з РФ.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua