Російський Су-57 проти американських F-22 або F-35: названо головні слабкості

Виробництво російських Су-57 вкрай обмежене.

У Су-57 є свої складнощі / колаж УНІАН, фото military.com, Міноборони РФ

Технології малопомітності російського винищувача п’ятого покоління Су-57 значно поступаються можливостям американських аналогів F-22 і F-35. Про це пише американський журналіст Кейлеб Ларсон у своїй статті для 19FortyFive.

Крім цього, як зазначив автор, виробництво російських Су-57 вкрай обмежене через економічні труднощі і проблеми в програмі.

«Обмеження у виробництві та економіка, посилені війною в Україні, залишили Росію з приблизно 20 діючими Су-57 до кінця 2024 року. У Сирії та Україні винищувач використовувався обмежено, що ставить під сумнів його готовність до високоінтенсивних бойових дій», — ідеться у статті.

Відео дня

За словами Ларсона, у Су-57 є свої складнощі. Зокрема, порівняно з F-22 і F-35, Су-57 істотно поступається в скритності. Особливо вразлива задня півсфера, де характеристики ближче до винищувачів четвертого покоління.

«Попри очевидні поліпшення порівняно з попередніми російськими винищувачами, Су-57 так і не надійшов у війська в значній кількості. Основні причини — виробничі складнощі та брак фінансування, посилені війною в Україні. Досі невідомо, чи здатний Су-57 ефективно конкурувати з більш технологічними аналогами зі США і Китаю», — констатував журналіст.

Читайте також:

Скільки крилатих ракет Х-101 виготовляє Росія: розслідування дало відповідь

Індійський цугцванг для російських «‎Су»‎

За досвідом «Сатани»: експерт оцінив шанси України швидко отримати свою балістику

Російський винищувач Су-57: що ще відомо

Як пише автор, Су-57 — перша спроба Росії впровадити технології малопомітності на серійному рівні.

Зазначається, що фюзеляж винищувача має гранчасту форму, що розсіює радіолокаційні хвилі, озброєння розміщене у внутрішніх відсіках, використані радіопоглинальні матеріали. Основну увагу приділено зменшенню радіолокаційної помітності з переднього ракурсу, зокрема за рахунок часткової інтеграції двигунів у корпус.

Нагадаємо, раніше УНІАН писав, чи може російський Су-57 кинути виклик літакам НАТО.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua