Російський танк з українського городу «донатив» ЗСУ, а тепер отримав нове призначення (відео)

У родині вже придумали, чим цього сезону обсадити танк. Біля нього ростимуть соняшники й калина.

Російський танк на городі / фото facebook Luydmila Nishenko

Фото російського танка у городі у Великій Димерці Київської області облетіло весь світ. Родина Семиног обсадила цю техніку городиною, а згодом іноземні волонтери підкинули родині ідею, як цей танк може допомогти ЗСУ.

Як йдеться в сюжеті ТСН, батько родини став відкручувати деталі танка, діти — їх розмальовувати, а волонтери — продавати на аукціоні й кошти відправляти на ЗСУ. Рашистський танк вже задонатив на нашу армію 10 тисяч доларів.

Наразі родина Семиног винаймає житло у цьому селі, адже їхній будинок зруйновано унаслідок російського вторгнення. Тож допомогти їм відбудувати житло зголосився Національний художній музей.

Відео дня

Юлія Литвинець, директор Національного художнього музею, закликала митців з України надати свої роботи для благодійного аукціону, щоб назбирати родині на будматеріали. Вона хоче також використати розмальовані дітьми деталі танка з городу для аукціону, але тепер гроші відправляти не на ЗСУ, а на відновлення житла родини Семиног.

Танк з городу – у музей: аукціон, щоб допомогти родині з Димерки

Вірусне фото російського танка в українському городі

Влітку фото танка поміж капусти та буряків потрапило в мережу й стало вірусним. Відтоді техніка помітно поіржавіла й помітно зменшилася. 

Нагадаємо, у Великій Димерці Київської області місцева мешканка висадила овочі навколо спаленого на городі російського танка. Корпус знищеної техніки РФ жінка обсадила капустою, а на його вежу вона викидала бур’ян та засохлі рослини.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua