Російський депутат в ефірі у Соловйова закликав перетворити Київ на руїни — відео

Російський депутат в ефірі Соловйова закликав перетворити Київ на руїни.

Російський депутат в ефірі Соловйова закликав перетворити Київ на руїни. Скріншот із відео

В ефірі сумнозвісної пропагандистської передачі на російському ТБ «Вечір з Володимиром Соловйовим» депутат у військовій формі закликав повністю знищити Київ.

Депутат державної думи росії в ефірі центрального телеканалу закликав взяти Київ і «вичистити, щоб нічого залишалося». На його думку, потрібно, щоб від Києва «залишилися руїни» і над руїнами стояв би прапор рф.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

На думку представника російської влади, не варто зважати на те, що «Киев — мать городов русских». Слід зруйнувати місто та припинити «заморочуватися».

Ось що дослівно сказав депутат Андрій Гурулєв:

— Если мы берем цель, к примеру, один город, область или еще что-то. Ее так нужно вычистить, чтобы там просто ничего не оставалось. Если мы говорим, что это Киев… Киев — мать городов русских. Да, это мать городов русских, но если надо, чтобы от Киева остались руины и там стоял наш флаг сверху на этих руинах, я думаю, к этому надо прийти… Так везде и все воюют… Мы почему с этим заморачиваемся, не пойму никак?

Нагадаємо, Володимир Зеленський заявляв, що світ має створити спеціальний трибунал щодо злочинів Росії проти України. РФ має відшкодувати всі збитки, завдані цією війною.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua