Російський дрон сьогодні знищив у центрі Києва історичну будівлю ХІХ століття

Російський дрон сьогодні знищив у центрі Києва історичну будівлю ХІХ століття.

Російський дрон сьогодні знищив у центрі Києва історичну будівлю ХІХ століття. Фото: t.me/KyivCityOfficial

Зруйнований сьогодні, 17 жовтня, російським дроном-камікадзе житловий будинок у центрі Києва було збудовано позаминулого століття. Через це його хочуть відновити.

Російська армія продовжує знищувати культурну спадщину України. Внаслідок сьогоднішньої атаки дронами по центру Києва було сильно зруйновано старий дом, зведений ще за часів Російської імперії.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Нагадаємо, що в результаті російської атаки по вулиці Жилянській було вбито 4 людей. Багатьох мешканців будинку рятувальники витягли з-під завалів, частину з них госпіталізовано.

Як повідомляють у Міністерстві культури та інформполітики України, житловий будинок на вулиці Жилянській будувався як прибутковий, щоб здавати площі в оренду. Його побудував за власний кошт купець 1-ї гільдії Іоселіан Іцкович (Йосиф Ісакович) на прізвище Лев, він був власником фабрики гнутих меблів і металевих виробів, яка розташовувалася поруч.

Заступник Міністра культури та інформаційної політики Катерина Чуєва висловила сподівання, що будівля, незважаючи на руйнування, буде відреставрована. Вона не мала статусу історичної пам’ятки, проте формувала історичну атмосферу Києва, заявила заступник міністра.

Нагадаємо, російські війська в цій будівлі сьогодні вбили, серед інших, хлопця та дівчину віком до 30 років. Молоде подружжя чекало на дитину. Дівчина була на шостому місяці вагітності. Літню жінку, яка також проживала в цьому будинку, рятувальникам вдалося витягнути з-під завалів.

Фото: mkip.gov.uaФото: mkip.gov.ua

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua