Розтрата 1,5 мільйона гривень під час ремонту школи. Чиновнику повідомили про підозру

Фото: Уніан

Старшому інспектору відділу технічного нагляду одного з департаментів Київської обласної державної адміністрації повідомили про підозру за розтрату 1,5 мільйона гривень з бюджетних коштів, які були виділені на ремонт школи на Київщині.

Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

Зазначається, що товариство з обмеженою відповідальністю на підставі договору з Київською обласною державною адміністрацією виконувало роботи з капітального ремонту школи на території однієї з міських рад Білоцерківщини.

"Підозрюваний, розуміючи, що роботи в повному обсязі не виконані, підписав акти приймання виконаних робіт з недостовірною інформацією. Ці документи стали підставою для перерахування товариству бюджетних коштів за нібито виконані роботи",— йдеться у повідомленні.

За висновками будівельно-технічної експертизи, вартість робіт, які фактично не виконані, але внесені у звітну документацію, становить понад 1,5 мільйона гривень.

Чоловіку оголошено про підозру за фактом службового підроблення та розтрати бюджетних коштів за ч.2 ст. 366, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Що відомо

  • Посадовця одного з держпідприємств Київщини підозрюють у службовій недбалості, що призвело до збитків на понад мільйон гривень. Начальник одного з цехів Державного спеціалізованого підприємства "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" підписав акт приймання–передачі спеціального обладнання не перевіривши наявність сертифіката відповідності та інші документи.
  • Голові сільради у Макарівському районі Київської області повідомлено про підозру у розтраті більше 400 тисяч гривень під час ремонту дороги. Роботи в повному обсязі не були виконані, але підозрювана підписала акт та довідку про вартість будівельних робіт з недостовірною інформацію.
  • Колишньому державному секретарю Міністерства закордонних справ України повідомили про підозру у службовій недбалості зі збитками держбюджету на 3 мільйони гривень.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua