Що краще в пилососі: мішок чи контейнер

Сучасний ринок переповнений різними моделями пилососів. Звичайні чи багатофункціональні, такі помічники є необхідністю в кожному домі. Тому вибирати доводиться відповідно до конкретних потреб. Сьогодні спробуємо знайти відповідь на достатньо дискусійне питання: купувати пилосос із контейнером чи мішком для бруду. Кожен із варіантів має як переваги, так і недоліки. Про це й поговоримо докладніше.

Мішкові моделі: переваги та недоліки

Відомий стереотип, що традиційні моделі пилососів із мішками для збору пилу максимально негігієнічні. Якщо йдеться про багаторазові мішки, тоді цей аргумент не має сумнівів. Під час очищення доводиться вдихати пил та бруднити руки. Проте сучасні виробники знайшли рішення — одноразові герметичні та дуже зручні в користуванні мішки. Єдиний мінус — фінансові витрати на їхню покупку.

Проте в будь-якому випадку заміна чи очищення мішка — необхідність. Якщо регулярно не забирати пил, замість чистоти можна досягнути видування бруду назовні. До того ж це загрожує перевантаженням техніки та виходом з ладу. Проте такий тип пилососа має помітні переваги:

  • Високу потужність всмоктування.
  • Простоту експлуатації.
  • Невисоку ціну.

Також мішкові прилади працюють доволі тихо. Відтак, ці варіанти досі мають неабиякий попит серед покупців. Ціни на пилососи, незалежно від способу збору сміття, є різними і визначаються потужністю та додатковою функціональністю моделей.

Щоб знайти техніку, якою ви справді будете задоволені, потрібно звернутися до перевіреного магазину Eldorado.ua, де можна купити пилососи різного типу та з достойним функціоналом. Менеджери з продажу точно допоможуть визначитися з найкращим варіантом.

Пилосос із контейнером: плюси та мінуси

Контейнерну техніку для прибирання ще називають циклонною. Вона не має проблем із всмоктуванням пилу навіть за завантаження ємності. Такі пилососи не вивільняють неприємного запаху під час прибирання. А також не потребують заміни місткості для бруду (контейнера). До інших переваг можна віднести:

  • Компактні розміри.
  • Можливість легко знайти дрібні речі, які випадково захопив пилосос, у контейнері.
  • Зручність чищення резервуара.

Проте в цих моделях, на відміну від варіантів зі змінними мішками, ви ніяк не зможете уникнути контакту з пилом. І це мінус, який є вагомим для людей, що страждають алергією. У такому випадку потрібно віддати перевагу сучасному циклонному порохотягу з безконтактною утилізацією сміття.

Купуйте мішкові чи контейнерні пилососи, відштовхуючись від власних потреб та вподобань, а не від модних тенденцій на ринку. Тоді ви матимете справді надійного помічника. А він забезпечуватиме вашому дому чистоту та наводитиме лад.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua