Що написав Байден, нагороджений у Києві табличкою за сміливість, у гостьовій книзі Маріїнського палацу

Що написав Байден, нагороджений у Києві табличкою за сміливість, у гостьовій книзі Маріїнського палацу.

Що написав Байден, нагороджений у Києві табличкою за сміливість, у гостьовій книзі Маріїнського палацу. Фото: Офіс Президента

Сьогодні був офіційний візит президента  США Джозефа Байдена до Києва. Він зустрічався із главою української держави Зеленським у Маріїнському палаці та залишив, за традицією, запис у книзі гостей. Також на честь лідера США було відкрито табличку на Алеї сміливості.

Завдяки прес-службі Джо Байдена став відомим текст запису, який Президент Сполучених Штатів залишив у гостьовій книзі Маріїнського палацу в Києві.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

«Для мене велика честь знову бути в Києві, щоб висловити солідарність та дружбу з волелюбним народом України. Пане президент, прийміть мою глибоку пошану за вашу мужність та лідерство. Слава Україні! Джо Байден».

Що написав Байден, нагороджений у Києві табличкою за сміливість, у гостьовій книзі Маріїнського палацу фото 1Що написав Байден, нагороджений у Києві табличкою за сміливість, у гостьовій книзі Маріїнського палацу фото 1

Також Байден за свій візит отримав символічну нагороду — табличку зі своїм прізвищем на Алеї сміливості. Ця алея знаходиться неподалік входу до Верховної Ради.

Що написав Байден, нагороджений у Києві табличкою за сміливість, у гостьовій книзі Маріїнського палацу фото 2 1Що написав Байден, нагороджений у Києві табличкою за сміливість, у гостьовій книзі Маріїнського палацу фото 2

Відкриття таблички на честь лідера США анонсував Володимир Зеленський. Табличку на Алеї сміливості Джо Байден отримав за «постійну та незмінну увагу до нашої боротьби. Увагу до захисту української демократії та особливий внесок у зміцнення позицій свободи у світі».

Нагадаємо, сьогодні PRO-kyiv.in.ua писав, як організовували візит Байдена до України.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua