Що таке анальні стимулятори

Анальні стимулятори використовують для стимуляції та масажу анального проходу. Частіше за все ці пристрої можна побачити в розділах сексуальні іграшки, але їх використовують не лише заради підвищення задоволення під час сексу.

Які бувають анальні стимулятори

Існують різного виду анальні стимулятори, які мають різне призначення та функцію. Всі вони стимулюють задній прохід, але з різною метою.

  • Анальні пробки. Частіше за все їх виробляють із силікону, металу або навіть скла. Це невеликого розміру стимулятор механічної дії. Його призначення стимуляція анального отвору під час сексу для підвищення насолоди.
  • Вібропробки. Це електронний пристрій, який має схожу дію з анаольною пробкою, але крім механічної дії стимуляція відбувається за рахунок вібрації. Зазвичай в таких пристроях декілька режимів вібрації.
  • Масажер простати. Якщо анальні пробки — універсальні стимулятори, то масажер простати — це суто чоловічий пристрій, дія якого направлена не лише на стимуляцію, але й на масаж простати. Пристрій допомагає покращити кровообіг в тканинах, що. звичайно, призводить, до підвищення якості сексуального життя чоловіка.
  • Аналог масажера простати — масажер точки G. Стимуляція точки G відбувається через задній прохід, тому ці пристрої також відносяться до категорії анальних стимуляторів.
  • Анальні кулькі. На відміну від пробки це декілька анальних стимуляторів у формі кульок нанизаних на одну “нитку”. Анальні кулькі дозволяють посилити анальну стимуляцію за рахунок множинної дії.

Як вибрати анальний стимулятор

Перше запитання, на яке треба дати відповідь — для кого потрібно вибрати іграшку. для чоловіка чи жінки.

Друге — чи був раніше досвід анальної стимуляції у людини. Якщо людина новачок, то краще розпочати з простої анальної пробки. Завдяки різноманітним матеріалам та формам анальна пробка може бути аксесуаром, який не лише посилить насолоду, а й принесе естетичне задоволення.

Третє — якість матеріалів. Для того, щоб не розчаруватись та не отримати негативний досвід, краще одразу купляти якісний товар від перевірених виробників. В інтернет-магазині Stylus.ua вс ітовари із катеогрії “Товари для дорослих” сертифіковані ат перевіреної якості.

В інтернет-магазині Stylus.ua можна замовити товар із доставкою. Ми забезпечимо якісне пакування, щоб уникнути незручності на пошті.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua