Що таке дизайн інтер’єру

Інтер’єр – це навколишній функціональний, зручний, красивий простір, що відображає внутрішній світ і характер людини, її спосіб життя, цінності, звички.

Простір – важливий елемент дизайну інтер’єру. У просторі ми пересуваємось, бачимо форми, чуємо звуки, вдихаємо аромати, відчуваємо себе щасливими, успішними, відчуваємо затишок.

Виражати простір допомагають геометричні елементи: точка, лінія, площина, об’єм. Вони надають форму, ділять простір на внутрішній, зовнішній і визначають його межі. При організації простору дизайнер враховує:

функціональність
технології
естетичне сприйняття
стиль
Несучі конструкції, перегородки, отвори, вікна, двері визначають фізичні межі приміщень та функціональні зони. Будь-які зміни фізичних меж простору (ширина, довжина, висота) плануються з урахуванням конструкції та архітектурного стилю будівлі. Це робота дизайнера інтер’єру https://ionosfera.org/uk/. Головне завдання – домогтися естетичної картинки, облаштувати простір так, щоб було виконано фізичні та психологічні вимоги замовника.

ЧИМ ВІДМІНЮЮТЬСЯ ДИЗАЙНИ ІНТЕР’ЄРІВ ЖИТЛОЇ І КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ?
Інтер’єри поділяються на житлові та комерційні. Проектування житлового та комерційного простору принципово відрізняється один від одного. Житлові створюють для людини та враховують інтереси, спосіб життя, думки замовника, а комерційні – для бізнесу та тут є свої вимоги.

Житловий інтер’єр створюється не один рік. Термін життя комерційного інтер’єру значно менше, його потрібно частіше видозмінювати та оновлювати, оскільки він «фізично» втомлюється.

Житловий/комерційний інтер’єр має різні технічні завдання. Також відрізняється підхід до планувального рішення. Для житлових просторів важлива ергономіка, зручність, функціональність кімнат. У комерційних приміщеннях, окрім ергономіки, потрібно врахувати специфічне обладнання, без якого бізнес не може працювати. Функція комерційного інтер’єру – привертати увагу клієнта.

Час на проектування комерційних інтер’єрів дуже обмежений і часто йде паралельно з будівництвом. Дизайнер працює у великій команді: архітектор, інженери, технологи, конструктори, будівельники. Житловий інтер’єр дизайнер зазвичай розробляє сам.

ПОПУЛЯРНІ СТИЛІ У ДИЗАЙНІ
Тепер, дивлячись на інтер’єр, важко сказати, в якому стилі він виконаний. Дизайнери поєднують різні стилі, тому що всі сучасні напрямки добре міксуються один з одним, а межі між ними дуже умовні.

З кожним роком тренди змінюються як у калейдоскопі, з урахуванням часу будівельних робіт, до закінчення терміну виконання проекту можна отримати несучасний дизайн. Варіант вирішення цієї проблеми – створити проект, який можна трансформувати. Ще варіант – застосувати різні стилі у проекті, щоб створити цікавий дизайн.

Популярні стилі: мінімалізм, скандинавський стиль, лофт, hi-tech, техно, ар-деко, еко-стиль, ретро стиль, поп-арт, бохо, нео-класика. Оформити приміщення в тренді – значить вміти поєднувати різні елементи чистих стилів.

Базою до створення сучасного інтер’єру став стиль Контемпорарі. У цьому стилі:
просунуті технології
функціональність
природну кольорову гаму
легкі пропорції
вбудовані системи зберігання

Сучасний дизайн дуже персоналізований. Тренд – робити інтер’єр під себе. Інтер’єр повинен підходити людині, як костюм, пошитий на замовлення. Розробляйте дизайн так, щоб у вашому інтер’єрі було зручно. Основа такого стилю – багато повітря, світла, простору та жодного візуального «шуму» у вигляді непотрібного декору та деталей. У ціні простір, а чи не речі.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua