Що таке ортодонтія від OrthoSmile?

Ортодонтія — це частина стоматології, яка займається виявленням, запобіганням і виправленням зсувів щелеп і зубів з метою поліпшення балансу між кістковими структурами з функціональних і естетичних причин і для досягнення кращої оклюзії («Прикус»).

Під час ортодонтичного лікування на зуби або основу кісток верхньої або нижньої щелепи чинять тиск, щоб змістити і змінити їхнє положення і, таким чином, зберегти гарне положення зубів і гармонійну посмішку. У ортодонта OrthoSmile є різні складні засоби для виправлення вихідної ситуації, більш докладно ви можете прочитати за посиланням https://orthosmiles.com.ua/ де знайдете всі потрібні для вас відповіді.

Пропоновані процедури:

  • Знімні підтяжки.
  • Фіксовані вестибулярні брекети, кільця і керамічні або металеві брекети.
  • Естетичні невидимі брекети — Invisalign.
  • Процедури для дітей, підлітків і дорослих.
  • Утримувальні пристрої.

Знімні допоміжні засоби, що впливають на ріст:

  • Розширення піднебіння.
  • Моноблок.
  • Подвійний блок.
  • Металеві кільця.

Традиційні металеві кільця є найбільш поширеними і виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі. Коригують зуби за допомогою брекетів і металевих дуг. Звісно, про їхній зовнішній вигляд можна посперечатися, бо вони набагато помітніші за інші стоматологічні пристосування. Однак кольорові гумові кільця також можна використовувати для унікальної посмішки.

Керамічні кільця

Кільця з прозорої кераміки використовуються все частіше і виготовляються з новітніх матеріалів. Вони не менш ефективні, ніж металеві кільця, але менш помітні та більш естетичні, бо мають колір зуба. Це означає, що навіть серйозні перекоси можна усунути так само добре, як і за допомогою металевих кілець.

Invisalign — невидимий елайнер

Зміщення зубів також можна виправити за допомогою Invisalign: лікування складається із серії майже невидимих і знімних прозорих шин (капи). Кожна шина виготовляється за індивідуальним замовленням і підбирається індивідуально для ваших зубів, щоб гарантувати максимально можливий комфорт. Кожні два тижні шину замінюють наступною шиною. Крок за кроком, тиждень за тижнем рухайте і вирівнюйте зуби, поки вони не досягнуть остаточного положення, запланованого фахівцем.

З Invisalign дорослі можуть випрямити посмішку, навіть не усвідомлюючи цього ортодонтичного лікування. Для ортодонтичного лікування зубів немає вікових обмежень. Дедалі більше і більше дорослих обирають видимі брекети, невидимість Invisalign пропонує ще більше неймовірних можливостей.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua