Школи Київщини, які постраждали від російської агресії, отримали комп’ютерне обладнання — Кулеба

Школам Київщини передали комп’ютерне обладнання Фото: Олексій Кулеба/Telegram

Школи Київської області отримали 80 комплектів комп'ютерного обладнання — інтерактивні дошки, проєктори, ноутбуки, принтери, цифрові лабораторії. Про це повідомляє голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Зазначається, що устаткування отримали заклади освіти, які постраждали під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Школам Київщини передали комп’ютерне обладнання Фото: Олексій Кулеба/Telegram

"Деякі з них розграбували окупанти та вивезли всю техніку. Мова йде про школи в Іванківській, Поліській, Немішаївській, Макарівській, Великодимерській, Калитянській та інших громадах",— каже Кулеба.

Школам Київщини передали комп’ютерне обладнання Фото: Олексій Кулеба/Telegram

За його словами, відтепер у цих закладах освітяни демонструватимуть презентації та навчатимуть учнів як використовувати інтерактивні інструменти. А цифрові лабораторії використовуватимуть у кабінетах фізики, хімії, біології, математики.

Голова КОВА зауважив, що обладнання придбали за кошти обласного бюджету.

Що відомо про забезпечення комп'ютерним обладнанням шкіл Київщини

Для 40 дітей із Київської області благодійники передали ноутбуки. Девайси отримали діти з Макарівської, Ірпінської, Білогородської, Борщагівської, Бучанської, Гостомельської та Бородянської громад.

Закладам освіти Київщини передали 3 808 ноутбуків. Комп’ютери отримають педагоги 42 громад регіону. Девайси використають для організації освітнього процесу, зокрема дистанційного навчання.

На початку листопада педагоги Київщини отримали 4 тис комп’ютерів за програмою "Ноутбук кожному вчителю", яку започаткувало Міністерство освіти спільно з компанією Google та за підтримки ЮНЕСКО.

100 ноутбуків передали благодійники школярам та вчителям Київщини. Допомога надійшла в рамках співпраці області із громадською організацією "SOS Ukraine" і Міністерством економіки та інновацій Литовської Республіки.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua