Що з доставкою? У Glovo розповіли про можливість замовити McDonald’s

КИЇВ. 20 вересня. УНН. Через великий попит на продукцію McDonald’s послуга замовлення може бути тимчасово недоступною у конкретному ресторані або загалом в додатку Glovo. Про це журналісту УНН повідомили в пресслужбі Glovo та додали, що наразі працюють над вирішенням проблеми разом з партнерами.

Цитата

«Ми усвідомлювали, що із перезапуском навантаження на сервіс буде дуже високим, адже ресторани спочатку працюватимуть лише на доставку з Glovo, а фізичні продажі, як і McDrive, будуть недоступні. Тим не менш, ми готові до цього», — повідомили в пресслужбі.

В Glovo зазначили, що з початку осені активно збільшують кількість кур’єрів, аби покрити попит користувачів.

«Проте у зв’язку з великим попитом саме на продукцію МакДональдз послуга замовлення може бути тимчасово недоступною у конкретному ресторані або загалом в додатку. Зараз наш партнер робить все можливе, щоб страви якнайшвидше знову з’явилися в наявності, а ми — щоб вони скоріше опинилися у вас. Слідкуйте, будь ласка, за оновленням інформації у додатку Glovo», — сказали в Glovo.

Доповнення

За орієнтовно двадцять хвилин після відкриття McDonald’s на лівому березі Києва в районах, де є можливість доставки, у Glovo закінчилися кур’єри. 

Контекст 

Мережа McDonald’s розпочала поетапне відкриття ресторанів — із запуску McDelivery. Сьогодні, 20 вересня відкрилися перші три ресторани в Києві, які працюють лише на доставку. Так, працює McDelivery у трьох ресторанах Києва: • проспект Бажана, 3в (м. Харківська); • вул. Гришка, 7 (м. Позняки); • проспект Гагаріна, 2а (Дарниця).

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua