Щоб не було перебоїв з водопостачанням. «Ірпіньводоканал» отримав 5 генераторів

Суспільне

"Ірпіньводоканал" отримав 5 дизель-генераторів, щоб забезпечити безперебійне водопостачання та водовідведення навіть за умов відсутності електроенергії. Про це в ефірі телеканалу "Київ" сказав мер Ірпеня Олександр Маркушин.

За його словами, після російських атак на критичну інфраструктуру в Ірпені з водою не було проблем.

"Ще ні разу у нас з початку масованих обстрілів не було перебоїв з водопостачанням — все працює 24 на 7. Більш того, "Ірпіньводоканал" обслуговує й інші міста. Учора нам дали 5 великих генераторів, які ми зараз встановлюємо, щоб і в Гостомелі постійно була вода та працювала каналізація", — сказав Маркушин.

Він додав, що міські котельні, які обслуговує КП "Теплоенергопостач", працюють в штатному режимі. Їх теж вже підключають до дизель-генераторів.

"До кінця цього року уся критична інфраструктура буде з паралельним незалежним живленням", — підсумував Маркушин.

Автор: Юрій Свиридюк.

Що відомо про забезпечення об'єктів інфраструктури Києва та області генераторами

Бучанська громада отримала 4 генератори потужністю 20 кВт. Прилади допоможуть забезпечити безперебійну роботу об’єктів критичної інфраструктури в умовах тривалої відсутності електроенергії. Про це повідомляє Бучанська міська рада.

Угорець Іван Ондраш Бояр зібрав кошти на 13 генераторів для жителів Київщини та особисто привіз їх до області. Зокрема, три генератори отримала Ірпінська громада.

Київ отримав 9 потужних генераторів від міста-побратима Оденсе в Данії. Один з генераторів встановлять у Київському геріатричному пансіонаті. Інші 8 генераторів облаштують в котельнях, аби забезпечити теплопостачання в оселі киян під час відключень електроенергії.

9 грудня Київ отримав 49 генераторів та теплові гармати від Риги. Це гуманітарна допомога від латвійських партнерів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua