Щоб підняти дух. На залізничному вокзалі у Києві Олег Скрипка виступив з концертом

Фото: Дар’я Кінша / Суспільне

На Центральному залізничному вокзалі у Києві Олег Скрипка та його гурт "Воплі Відоплясова" у п'ятницю, 30 грудня, виступили з передноворічним концертом. Подивитися виступ міг безплатно кожен охочий.

У вестибюлі зібралося понад сотня людей: ті, хто чекав свого рейсу і ті, хто спеціально прийшов на концерт, повідомляє кореспондентка Суспільного.

Виступ Олега Скрипки і гурту «ВВ» на Центральному залізничному вокзалі у Києві. 30.12.2022р. Фото: Дар’я Кінша / Суспільне

Музиканти колядують, щедрують, виконують військові та авторські пісні.

Як розповів Олег Скрипка, музика потрібна, щоб підняти дух у час війни.

"Ні в якому разі не треба зупиняти музику. Щоб музика звучала і допомагала нам піднімати дух, щоб люди не забували донатити, допомагати армії, переселенцям, тим, хто в госпіталях і всім, хто потребують допомоги", — сказав музикант.

Понад сотня людей зібралися у вестибюлі Центрального вокзалу, щоб подивитися виступ Олега Скрипки. 30.12.2022. Київ. Фото: Дар’я Кінша / Суспільне

Спеціально на концерт приїхав Валерій Щетенюк.

"Ми в Києві четвертий місяць, приїхали з Енергодару. Я давно люблю Скрипку, ВВ і його пісні, для нас це свято музичне, адже поки новорічного настрою немає", — каже чоловік.

Валерій Щетенюк спеціально прийшов на виступ Олега Скипки. 30.12.2022. Київ. Фото: Дар’я Кінша / Суспільне

Серед присутніх і Наталія Лисенко, яка в очікуванні поїзду до Польщі прийшла послухати концерт.

Пасажирка Наталія Лисенко перед поїздкою прийшла послухати концерт Олега Скрипки. 30.12.2022. Київ. Фото: Дар’я Кінша / Суспільне

"Такі всі ці заходи роблять нас сильнішими, ми показуємо світу наскільки ми сильні і насправді незламні. І я дуже тішусь, що я живу в цій країні, що я не від'їжджала, вірила і вірю до сих пір", — розповіла жінка.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua