Щодо закупівель технічної солі в УЖКГ “Ірпінь” проведуть службове розслідування

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин доручив провести розслідування щодо закупівлі комунальним підприємством УЖКГ “Ірпінь” солі за завищеними цінами, а тендер, за яким відбулася закупівля – скасувати.

“По-перше, доручив створити робочу групу та провести перевірку фінансово-господарської діяльності УЖКГ «Ірпінь». По-друге, тендер, за яким здійснена ця покупка буде скасовано – кошти ще не були перераховані. По-третє, уповноважену особу по закупівлях КП «УЖКГ «Ірпінь» Юрія Давиденка – відсторонено на час перевірки. По-четверте, заступника начальника УЖКГ «Ірпінь» Дмитра Сухомлина – відсторонено на час перевірки”,- написав мер Ірпеня на своїй сторінці у фейсбуці.

Також, за його словами, на найближчій сесії буде ухвалено рішення про перевірку діяльності низки комунальних підприємств громади.

“Хочу ще раз усім наголосити, в Ірпінській громаді немає місця для шахрайства! Прошу усіх мешканців бути пильними і в разі виявлення випадків шахрайства або вимагання з боку працівників міської ради чи комунальних підприємств – одразу повідомляти на Гарячу лінію Ірпінського міського голови – 0800 335 191 або мені особисто. Я щосереди з 9:00 до 12:00 проводжу прийом громадян в Ірпінській міській раді”, – додав Маркушин.

Як стало відомо, КП «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» Ірпінської міської ради 31 січня за результатами тендеру замовило компанії «Торговий дім «Кип і Ко» солі для посипання доріг на 5,67 млн грн вартістю 12 602 грн за тонну. На інших же торгах Київщини зі строком поставки до кінця року дорожня сіль – дешевша.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua