Штаб «Слуги народу» в Києві очолить голова партії Олександр Корнієнко

Штаб «Слуги народу» в Києві очолить Олександр Корнієнко

/ sluga-narodu.com

Схоже, «Слуга народу» має намір зробити очільником свого передвиборчого штабу в Києві голову партії Олекксандра Корнієнка. Водночас передвиборчий штаб у Київській області очолюватиме Олександр Дубінський.

Про такі рішення «Слуги народу» напередодні виборів заявила майбутня кандидатка в мери Києва, народна обраниця Ірина Верещук в інтерв’ю виданню Vesti.ua.

Варто знати Ірина Верещук – кандидатка у мери Києва від «Слуги народу»: що про неї відомо

Вона зауважила, що той самий штаб, який працював зі «Слугою народу» на парламентських виборах, працюватиме й на місцевих.

Я хочу, щоб ця кампанія не була схожа на всі інші. З цим пов’язано й моє запрошення на дебати Віталія Кличка й інші наші кроки. Ми хочемо продемонструвати нову політику, нових політиків,
– наголосила народна обраниця.

Вона заявила, що очолить виборчий штаб владної партії в Києві її очільник Олександр Корнієнко. Майбутня кандидатка в мери столиці заявила, що голова партії – дуже розумний чоловік.

«Олександр Корнієнко відповідає за вибори в Києві, а Олександр Дубінський – у Київській області. Я дуже розраховую на Дубінського – якщо він не буде мені заважати, це вже дуже допоможе», – заявила Ірина Верещук.

Свої слова політикиня пояснила тим, що Олександр Дубінський має високу підтримку, велику аудиторію прихильників, тож може бути корисним партії, фракції і їй особисто.

Олександр Корнієнко й «Слуга народу»: коротко

  • Ще до потрапляння у Верховну Раду Олександр Корнієнко займався координацією роботи передвиборчих штабів політиків і політичних сил. За наявною інформацією, у команді Володимира Зеленського він перебував ще з листопада 2018 року – за два місяці до оголошення про похід на вибори.
  • У травня 2019 року Корнієнко очолив передвиборчий штаб партії «Слуга народу». Вже 10 листопада того ж року став головою партії після складання повноважень Дмитра Разумкова.
  • За час депутатської роботи він встиг потрапити й у гучний скандал. Це було під час поїздки в Миколаїв, де Корнієнко й Давид Арахамія обговорювали «корабельну сосну». Нею виявилася потенційна кандидатка в мери Миколаєва Тетяна Домбровська.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua