Сімейна пара з Києва продавала наркотики по всій Україні

Сімейна пара з Києва продавала наркотики по всій Україні

Фото: Прокуратура Киева Вилучені наркотики оцінили у 300 тисяч гривень

Ділків затримали безпосередньо після відправки на різні адреси 36 пакетів з наркотиками.

Правоохоронці затримали у Києві подружжя-наркоділків, які щодня розсилали за допомогою поштового сервісу наркотики по всій Україні. Про це повідомляє столична прокуратура у понеділок, 1 серпня.

Вказано, що сімейну пару затримали безпосередньо після відправлення на різні адреси 36 пакетів з наркотичними засобами та психотропними речовинами. Зокрема, у посилках містилися амфетамін, таблетки екстазі, альфа та канабіс.

Надалі під час обшуку в будинку подружжя правоохоронці виявили розфасованими 245 таблеток екстазі, 1,5 кг канабісу, 350 г PVP та 400 г амфетаміну. Також вилучили електронні ваги, вакууматор, чорнові записи, понад 200 квитанцій про відправку посилок, 170 сім-карток, близько 500 фасувальних пакетів.

Вилучені речовини оцінили на суму понад 300 тисяч гривень.

Затриманим повідомили про підозру за статтею про незаконне виробництво та збут наркотичних та психотропних речовин (ч.2 ст.307 КК України). Встановлюються зв’язки фігурантів та інші епізоди їхньої злочинної діяльності.

Минулого тижня повідомлялося, що в Києві затримали наркоділків, які заробляли до 2 млн гривень на місяць. До складу угруповання входив колишній поліцейський.

Також у Києві затримали чоловіка з партією кокаїну на 6 млн гривень. Брикет із наркотичною речовиною був захований у коробці.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua