Сирський готує Путіну «подарунок» на 9 травня: експерт здивував альтернативою Бахмута (відео)

Військовий експерт Роман Світан вважає, що заяви Пригожина про вихід з міста — блеф, але українська армія до цього готова.

Сирський може вдарити по флангах Путіна в Бахмуті на 9 травня / скріншот

Заява засновника ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина з приводу дефіциту снарядів та виходу з-під Бахмута 10 травня — не більше, ніж блеф.

Насправді на цей напрямок перекидають «вагнерівців» з усіх фронтів, а також стягують максимально можливу кількість техніки, щоб піднести російському диктатору на 9 травня подарунок. Про це розповів військовий експерт Роман Світан під час спілкування з російською журналісткою Юлією Латиніною.

Він вказав, що такі спроби обману з боку РФ безглузді, адже для ЗСУ руїни Бахмута не мають стратегічно важливого значення. 

«Затягнути нас в Бахмут зараз просто нічим, навіть якщо вони з нього вийдуть, ми ж туди не підемо. Там нема чого робити зараз вже. Це просто руїни міста, яке вже не укріпрайон, росіяни його реально знищили», — вказав він. 

Світан зазначив, що наразі українська армія утримує два рубежі оборони — своєрідну «напівпетлю», яка приблизно займає п’яту частину Бахмута. Це дороги з Костянтинівки на Бахмут, а також Хромового.

Експерт також спрогнозував, що Пригожин може добалакатися й, замість Бахмута на 9 травня, піднести Путіну «подарунок» від командувача Східним угрупуванням військ Олександра Сирського: удар по незахищених флангах. 

«Зрештою, зараз погода така, що можуть рухатися частини й фланги у нього реально під ударом», — вказав Світан. 

Арестович пояснив, як у Росії можуть використати підрив бойовика Прилєпіна (відео)

Паніки немає: співробітникам Росгвардії в Москві роздають антидронові рушниці і біноклі — ЗМІ

Путін втратив підтримку більшості росіян через війну — експерт

У торговельному центрі в США відкрили стрілянину: є загиблі та поранені (відео)

Сирський виключив захоплення Бахмута до 9 травня

Нагадаємо, що раніше командувач ЗСУ Сирський вказав, що зараз головне завдання армії України — зірвати сакральну мрію окупантів про захоплення Бахмута до 9 травня. Він підтвердив, що за останні дні ворог сильно збільшив інтенсивність обстрілів, проте Сили оборони стійко тримаються в місті.

Як сьогодні вказав Генштаб України, окупанти використовують для штурму міста запальні та фосфорні боєприпаси. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua