Ситуація на столичних АЗС: завищені ціни та низька якість пального

Наразі перевірено близько 170 АЗС по Києву

На більше ніж половині АЗС в Києві під час перевірки знаходять порушення в ціноутворенні на пальне. Наразі вже перевірили близько 170 київських заправок. Як повідомляють Pro-KYIV.in.ua, таку заяву зробив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан в коментарі «УНН».

“Наразі перевірено близько 170 АЗС по Києву. З них – майже 55% було виявлено порушення щодо ціноутворення на пальне. Але з позитивного можу сказати, що ситуація по наповненню ринку паливом стабільна і відповідає споживчому рівню“, — заявив Рубан.

Голова Держпродспоживслужби в Києві також зазначив, що громадяни менше почали звертатися до Держпродспоживслужби щодо низької якості пального в Києві. Рубан повідомив, що раніше в столиці щодня реєстрували від 5 до 10 звернень, а наразі — від 1 до 5.

Однак, за словами Рубана, кількість звернень не свідчить про покращення якості пального. Наразі Держпродспоживслужба навпаки спостерігає іншу тенденцію, “фіксуючи погіршення стану атмосферного повітря у великих містах“.

«У місті Києві фіксується перевищення в 3-4 рази за показниками викидів діоксидів і формальдегідів. Це вказує на погіршення стану самого пального. Сьогодні моніторинг якості пального не проводиться у зв’язку з мораторієм. І Держспоживслужба неодноразово зверталася до народних депутатів України та Міністерства економіки щодо поновлення перевірок, адже це захист споживачів», — повідомив Рубан.

Як повідомляли раніше Pro-KYIV.in.ua, у Києві правоохоронними органами було затримано робітника Держспоживслужби у Київській області. Чолвік пообіцяв підприємцю безперешкодну роботу за щомісячний внесок, який складав 10 тисяч гривень. У липні було зафіксовано факт отримання першого грошового траншу. На початку серпня посадовець вже намагався отримати від підприємця гроші за два місяці наперед. Наразі відкрили кримінальне провадження за фактом отримання чиновником неправомірної вигоди. Слідчі готують затриманому повідомлення про підозру.

Також Pro-KYIV.in.ua писали, що в Київській області сталася потрійна ДТП: є потерпілі. У Бориспільському районі Київської області біля села Рогозів сталася аварія за участю трьох автомобілів. На місці пригоди працюють медики, рятувальні служби, слідчі й патрульні.  Патрульні зазначили, що через ДТП можливе ускладнення руху. У повідомленні звернулися до водіїв із проханням поставитися до тимчасових незручностей із розумінням.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua