Ситуація є найбільш оптимальною: скільки потрібно часу, щоб дістатися з Ірпеня до Києва

Зі збільшенням населення у містах-супутниках Києва важливим є питання транспортного зв’язку зі столицею. Варто зауважити, що у пристоличному регіоні – абсолютно різна ситуація щодо руху на дорозі. Використовуючи веб-сервіс Google Maps журналісти видання «Моя Київщина» проаналізували час, необхідний для того, щоб дістатися від передмість столиці до Києва, зокрема, з Ірпеня, Бучі та Гостомеля.

Як повідомляє видання, найбільш складна ситуація з доїздом до столиці в години-пік – з Бучі, Гостомеля, Василькова, Боярки, Софіївської та Петропавлівської Борщагівки і Борисполя, найоптимальніша – з Ірпеня та Вишгорода. Якщо час з Бучі та Гостомеля до Києва становить від 60 до 80 хв, то час у дорозі з Ірпеня до столиці коливається від 30 до 55 хвилин.

 «З упевненістю можна сказати, що дістатися до Києва з Ірпеня чи Вишгорода буде в рази швидше, ніж з Троєщини. На відміну від інших передмість Києва, тільки в Ірпені є універсальна доступність до пересадочних вузлів. Завдяки добре налагодженій транспортній системі можна швидко та легко дістатися до декількох різнолінійових станцій метро столиці, до прикладу, «Оболонь» чи «Академмістечко», — аналізують у виданні «Моя Київщина».

Покращує доїзд з Ірпеня до Києва чотирисмугова новоірпінська траса, що пролягає через село Романівка. «Це найпопулярніший і найкомфортніший маршрут з Ірпеня до столиці, яким користуються не лише жителі міста, а й мешканці сусідніх районів. Нещодавно в селі Романівка (входить до міста Ірпінь) відкрили автомобільний міст через річку Ірпінь поруч із мостом, зруйнованим під час російського вторгнення в Україну у 2022 році. У години-пік міст полегшує рух на дорозі на в’їзд та виїзд з Романівки», — додають журналісти.

Нагадаємо, минулого року на сайті Київради було оприлюднено рішення, яке передбачено в Міській цільовій програмі розвитку інфраструктури Києва на 2024-2025 роки, про старт будівництва тролейбусних ліній до Ірпеня, Бучі, Гостомеля та Броварів. Як вказується у програмі проєкту, це рішення дозволить забезпечити якісне та комфортне транспортне сполучення між столицею та містами Київської агломерації, зменшити рівень автомобілізації на вулицях столиці, збільшити пропускну спроможність доріг. Для пасажира такий транспорт матиме безліч переваг, серед яких: комфорт, передбачуваний графік перевезень, обґрунтований тариф».

Варто зазначити, що згідно з дослідженнями Інституту Генерального плану міста Києва, щоранку до столиці приїжджає близько 300 тисяч жителів передмістя. У ранкові години (із 7-ї до 10-ї години) у будні в’їжджає близько 100 тисяч громадян на легковому транспорті. Ще 120 тисяч прямує до столиці на громадському транспорті. Близько 50 тисяч — залізницею.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua