Ситуація з електроенергією у Києві залишається складною — Кличко

Фото: Єлизавета Серватинська/Суспільне

Ситуація з електроенергією в країні і в Києві, зокрема, залишається складною. Діють екстрені графіки відключень електрики. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"В першу чергу, електроенергією забезпечують об’єкти критичної інфраструктури, медичні заклади, пологові будинки та воєнні шпиталі",— каже Кличко.

Він зазначив, що водопостачання у столиці наразі відбувається у штатному режимі. Стабілізували і теплопостачання. 

За його словами, там, де робота  котелень залежить від електроенергії, залучають генератори, аби заживити максимальну кількість.

Також мер міста зауважив, що комунальники продовжують працювати в посиленому режимі, щоб відрегулювати роботу обладнання після відновлення подачі електроенергії, аби стабілізувати ситуацію в енергосистемі.

Що відомо про ситуацію з електропостачанням у Києві

Станом на вечір 22 грудня ситуація з електропостачанням поліпшилася. Як повідомив гендиректор Yasno Сергій Коваленко, житлові масиви на лівому березі незабаром можуть повернутися до вимкнень світла за графіком.

Зранку 22 грудня, у Києві та області енергетики продовжили екстрені вимкнення світла, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні, повідомили у ДТЕК.

21 грудня гендиректор YASNO Сергій Коваленко повідомив, що у Києві зберігається найскладніша ситуація з електропостачанням в Україні, при цьому найбільшу проблему становить не генерація електроенергії, а її розподілення через пошкодження 60% трансформаторних підстанцій.

Станом на 20 грудня у Києві протягом дня без електроенергії залишалися близько 1,1 мільйона споживачів. Потужність електросистеми на 50% менша за необхідну, повідомив гендиректор YASNO Сергій Коваленко.

У Києві та області з 19 грудня після чергової атаки військами РФ об’єктів критичної інфраструктури застосовуються екстрені відключення світла.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua