Скандального заступника голови фракції «Слуга народу» покарають за купівлю маєтку в центрі Києва

У «Слузі народу» закликають правоохоронні органи розпочати розслідування і дати юридичну оцінку.

Арахамія розповів, що буде з Халімоном фото УНІАН

39-річного народного депутата Павла Халімона, який придбав маєток у центрі Києва, буде звільнено з посади заступника голови фракції «Слуга народу».

Про це повідомив голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія у Telegram.

«Якщо ти народний депутат і маєш пару зайвих мільйонів гривень, то ти повинен допомогти своїй країні. Це твій обов’язок. Тому, звичайно, етична складова цього вчинку суперечить нашим цінностям і нашому баченню того, чим під час війни має займатися народний депутат. За це Павло Халімон буде звільнений з посади заступника голови нашої фракції», — заявив Арахамія.

Відео дня

Також він зазначив, що фракція «Слуга народу» закликає правоохоронні органи розпочати розслідування і дати юридичну оцінку таким діям народного депутата.

«Якщо було порушено закон – значить за це потрібно понести покарання», — заявив Арахамія.

Ситуація з будинком Халімона

Як відомо з розслідування інтернет-видання «Українська правда» з посиланням на анонімні джерела, заступник керівника фракції «Слуга народу» Халімон придбав маєток у центрі Києва на Печерських пагорбах біля ботанічного саду ім. Гришка.

За даними видання, нардеп купив маєток влітку 2022 року, тобто в розпал війни в Україні. При цьому покупка відбулася за заниженою ціною. Будинок разом із земельною ділянкою площею 10 соток коштував 10 млн 300 тис. грн, з яких вартість будинку становила 6,5 млн гр, а ділянки – 3,8 млн грн. Проте, згідно з сайтами з продажу нерухомості, будинки поблизу Ботанічного саду аналогічної площі коштують близько 50-60 млн грн.

За даними у закритому реєстрі, власником є не народний депутат Халімон, а громадянка Котеленець Анастасія Миколаївна. Водночас журналісти видання підтвердили, що Халімон дійсно постійно проживає в цьому будинку.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua