Скільки годин громадський транспорт Києва простояв через повітряні тривоги

Скільки годин громадський транспорт Києва простояв через повітряні тривоги.

Скільки годин громадський транспорт Києва простояв через повітряні тривоги. Фото: з доступних джерел

З 1 серпня у Києві наземний громадський транспорт зупиняється на час повітряної тривоги. Пасажири мають залишати салон та йти до найближчого укриття.

Протягом шести місяців громадський транспорт столиці зупиняється під час повітряних тривог. Через тривоги трамваї, автобуси та тролейбуси простояли 195 годин, повідомляє ініціатива «Пасажири Києва».

Сейчас все самое оперативное в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации

«За ці шість місяців, на щастя, ми не маємо фактів обстрілів громадського транспорту в Києві та постраждалих серед пасажирів», – додають «Пасажири Києва».

«Київпастранс» через простій транспорту втратив близько 1,7 мільярда гривень. Найчастіше сирена лунала в жовтні, тоді кияни не користувалися комунальним транспортом 65 годин. 

Водночас маршрутки, регіональні автобуси, кільцева електричка й таксі продовжували курсувати навіть під час повітряних тривог.

Скільки годин громадський транспорт Києва простояв через повітряні тривоги.Скільки годин громадський транспорт Києва простояв через повітряні тривоги. Фото: Пасажири Києва

Зупиняють громадський транспорт під час тривоги в семи обласних центрах України. Проте його не зупиняють навіть у тих містах, що розташовані ближче до кордону з РФ (Чернігів, Суми) й зони бойових дій (Дніпро, Запоріжжя). Не зупиняють транспорт також в Одесі й Полтаві.

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua повідомляв, де і коли будуть їздити двоповерхові автобуси у Києві.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua