Скільки коштує особняк намісника Лаври митрополита Павла на Печерську — фото

Скільки коштує особняк намісника Лаври митрополита Павла на Печерську – фото.

Скільки коштує особняк намісника Лаври митрополита Павла на Печерську – фото. Фото: telegraf.com.ua

Одна з найвідоміших персон в Українській православній церкві, колишній намісник Успенської Києво-Печерської лаври Павло (Лебідь), має розкішний будинок на Печерську.

За даними Реєстру про нерухоме майно, номінальна вартість самого будинку, який з’явився на печерських пагорбах ще 2009 р., лише 67,9 тис. дол. Але…

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

На квітень 2023 року 10 соток на Печерську, за даними сайтів нерухомості, коштують від 490 000 до 2100 000 доларів. Оскільки будинок намісника знаходиться в тихому місці, ціна на землю швидше за все навіть вища за півмільйона доларів. Цінності маєтку додає і те, що ділянка священика межує з Ботанічним садом.

Експерти з нерухомості, з якими консультувалися журналісти «Телеграфа», оцінюють вартість «хатинки» не менше 1,5 мільйонів доларів, оскільки земля в Царському селі дуже престижна та найдорожча — найдорожча у столиці.

За їх оцінками маєток на 10 соток з будинком, в якому зроблено розкішний ремонт «Пшонка style», має коштувати, швидше за все, суму, близьку до 3 мільйонів доларів.

Фото: t.me/SBUkrФото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkrФото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkrФото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkrФото: t.me/SBUkr

Намісник Лаври митрополит Павло отримав за рішенням суду домашній арешт на 2 місяці.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua