Скорочення комендантської годин у Києві: метро і громадський транспорт працюватимуть на годину довше

КИЇВ. 17 березня. УНН. У Києві метро і наземний громадський транспорт з 26 березня змінять графік роботи відповідно до часу комендантської години — тобто, працюватимуть на годину довше. В Київській області комендантську годину теж скоротять. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко, передає УНН.

Цитата

«Скорочення комендантської години в столиці планується з нуля годин 26 березня. Метро і наземний громадський транспорт з 26 березня змінять графік роботи відповідно до часу комендантської години — тобто, працюватимуть на годину довше», — написав Кличко.

За його словами, магазини, торговельні центри та ресторани також подовжать свою роботу. З урахуванням часу, аби їх працівники могли дістатися додому до початку комендантської години.

«В Київській області комендантську годину теж скоротять. Триватиме вона як і столиці — з нуля годин до 5 години ранку щодоби. Більшість обласних центрів України теж скоротили час дії комендантської години», повідомив Кличко.

Доповнення

Раніше повідомлялося, що комендантська година в Києві буде скорочена. Ймовірно таке рішення буде ухвалене до кінця березня.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua