Слухові апарати від компанії РеОтон – гарантія природного звучання без будь-яких спотворень

Проблеми зі сприйняттям звуку є досить поширеним явищем, особливо серед людей старшого віку, які через поважний вік відчувають приглухуватість. Після відповідних консультацій за допомогою діагностичних методів фахівці-аудіологи призначають пацієнту носіння слухового апарату, тип якого залежить від підтвердженого ступеня приглухуватості (найсильнішою є четверта стадія). Носіння слухового пристрою також може бути рекомендовано пацієнтам з порушенням мозкового кровообігу (в таких випадках слухові апарати нейтралізують природний шум від циркуляції крові в звужених судинах головного мозку). Величезний досвід роботи зі слуховими апаратами дозволяє фахівцям компанії РеОтон підібрати для будь-якого пацієнта максимально ефективний слуховий пристрій.

Деякі з переваг слухових апаратів від компанії РеОтон

Слухові апарати можуть використовуватися не тільки людьми поважного віку, їх можуть призначати навіть дітям після однорічного віку. Компанія РеОтон є єдиною на теренах України компанією, що входить до складу данського холдингу Widex, який спеціалізується на виробництві слухових апаратів. Водночас компанія є медичним закладом, що здійснює свою діяльність на підставі спеціальної медичної ліцензії у галузі медицини, яка має назву «сурдологія».

Слухові апарати від компанії РеОтон, за інформацією, розміщеною на її офіційному сайті reoton.com.ua, є надійними помічниками для людей з вродженою чи набуто приглухуватістю та сприяють максимальному поліпшенню якості їхнього життя. Слухові апарати WIDEX:

  • забезпечують максимально чистий та природний звук завдяки використанню алгоритму налаштування TruAcoustics та нового процесора;
  • здатні до постійного навчання в режимі реального часу з врахуванням досвіду мільйонів користувачів задля безперервного поліпшення слуху пацієнта та забезпечення найбільш природного звучання, що посилює слуховий апарат;
  • відзначаються широтою діапазонних параметрів (від 5 дБ до 113 дБ), що забезпечують реєстрацію вхідного звукового сигналу без будь-яких спотворень. 

Особливості послуг від компанії РеОтон

Можлива втрата слуху аж ніяк не є незворотною, оскільки використання слухового апарата від компанії WIDEX повертає людині можливість чути голоси та звуки та повертає її до повноцінного життя. Після проведення відповідних діагностичних процедур пацієнт компанії отримує відповідний, найбільш оптимальний за параметрами, слуховий апарат. За потреби фахівці компанії проведуть його налаштування відповідно до індивідуальних особливостей слуху пацієнта та його побажань.

Для забезпечення максимально комфортної роботи слухового апарата проводиться виготовлення спеціального пристрою – індивідуальної вушної вкладки або корпусу для встановлення у всередині вушної раковини. За потреби фахівці компанії виконують всі види гарантійного та постгарантійного ремонту слухових апаратів.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua