Смерть Олексія Кучапіна розслідують, як навмисне вбивство: поліція знайшла записку

Що відомо про смерть Олексія Кучапіна
/ Фото з фейсбук-сторінки Кучапіна

Смерть київського волонтера Олексія Кучапіна поліція розслідуватиме, як навмисне вбивство. Судмедексперти встановили причину смерті волонтера. Раніше правоохоронці казали, що він загинув природною смертю.

Правоохоронці відшукали свідка, з яким спілкувався волонтер перед смертю. Про це повідомив заступник глави МВС Антон Геращенко, а також пресслужба Нацполіції.

Радимо ознайомитись Волонтера Олексія Кучапіна знайшли мертвим: що про нього відомо

Що в поліції кажуть про смерть Кучапіна

 • За словами Геращенка, результати судово-медичної експертизи, огляду тіла і місця події дозволили слідству встановити причину смерті. Справу зареєстрували за статтею 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство).
 • Геращенко уточнив, що розтин завершили 23 липня. Він також додав, що вдова загиблого може забрати його тіло в Бюро судмедекпертизи.
 • Оглянувши орендовану квартиру, де поліцейські знайшли його тіло, слідчі встановили, що обстановка всередині не була порушена, двері без пошкоджень. До того ж, власник перевірив своє майно та повідомив, що з помешкання нічого не зникло.
 • Правоохоронці, окрім документів та особистих речей вбитого, вилучили 11 пігулок білого кольору, а на столі виявили записку. Всі речові докази направлені на проведення відповідних експертиз, серед яких почеркознавча та психологічна.
 • Також завдяки проведеним заходам правоохоронці відшукали свідка, з яким спілкувався загиблий перед смертю. Свідок надав важливі покази для слідства.
 • Плями на меблях, які зауважили журналісти та активісти, з’явились внаслідок природнього процесу розкладання людського тіла, адже чоловік пролежав мертвим у приміщенні щонайменше п’ять діб при температурі близько 25 градусів за Цельсієм. Принаймні це стверджують у поліції.

До теми Волонтера Кучапіна знайшли мертвим у Києві: що відомо про його смерть

Що відомо про Олексія Кучапіна: основні факти з біографії

 • Він був керівником благодійної організації «Дім милосердя». Олексію Кучапіну було всього 39 років, а 9 серпня могло б виповнитися 40. Жив волонтер у Дніпрі, та працював здебільшого в Києві.
 • В Олексія Кучапіна була християнська освіта в Одеській богословській семінарії. Освіту він здобував у період 2011 – 2015 років.
 • Разом зі своїм проєктом волонтер допомагав бездомним, а також тим, хто постраждали від торгівлі людьми й потрапили в рабство. Їм усім надавали гуманітарну і юридичну допомогу. Зокрема, бездомних одягали й годували, а тим, хто потерпів від рабства, допомагали розслідувати те, що з ними трапилося.
 • Також Олексій Кучапін разом з «Домом милосердя» допомогав людям, які опинилися на вулиці через квартирних шахраїв. Під час карантину Олексій за свої гроші винаймав квартири для бездомних людей.
 • В Олексія Кучапіна залишилася дружина Олена. Лише 6 липня 2020 року в подружжя народилася дочка Емма.

 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua