Смерть волонтера Кучапіна: священник відкинув свою версію про вбивство та назвався самозванцем

Смерть волонтера Кучапіна: у справі з’явився дивний момент

/ Фейсбук-сторінка Захарія Керстюка

Священник-волонтер Захарія Керстюк вважає, що смерть волонтера Олексія Кучапіна була природною. Таку ж версію висувають поліція, родичі загиблого та церква, до якої належав Олексій. Цікаво, що раніше Керстюк був одним із перших, хто заявляв про вбивство.

Священник Керстюк відмовився від своєї версії про вбивство Кучапіна: що відомо

Свою оновлену позицію Керстюк оприлюднив у фейсбуці. Він, зокрема, наголосив, «щодо Кучапіна не було здійснено жодних насильницьких дій, і його смерть не була спричиненою вбивством».

До теми Смерть волонтера Кучапіна: у МВС кажуть, що перевірять усі версії

Поліція спрацювала професійно, оперативно, в межах прийнятих процедур. Жодних претензій до дій органів влади я більше не маю. Також хочу заявити, що цю заяву я написав особисто, добровільно, за свідомої пам’яті та зоровому глузді. Жоден тиск на мене ніхто не чинив,
– наголосив священнослужитель.

Також Керстюк повідомив, що жодного стосунку до рганізації «Дім милосердя» не має та ніколи не брав участь у її ініціативах щодо допомоги безхатченкам. Те ж саме стосується і інстаграм-сторінки bezdomnie.ua. А за коментарями та інформацією він порадив звертатися до поліції та уповноважених це робити.«Моя ганебна участь в цій історії – закінчена, і прошу поставитись до цього з розумінням», – констатував чоловік.

Зверніть увагу Що було в записці волонтера Кучапіна: у МВС розповіли важливі подробиці

Ще одне гучне повідомлення від Керстюка 

Згодом він опублікував ще один допис, проте вже написаний російською, як і більшість його повідомлень у фейсбуці. Захарія Керстюк ще раз підтвердив спростування та декілька разів назвав себе самозванцем, який приписував собі волонтерство.

Найближчим часом Ви мене ніде не побачите, зокрема у фейсбуці. І будь ласка, не пишіть мені повідомлень. Крім того, що я сказав у своїй заяві, жодних спростувань, виправдань або додаткових коментарів Ви більше не побачите та не почуєте,
– заявив він.

Керстюк підкреслив, цю сторінку ніхто не зламував і розповів, що зараз перебуває не в найкращій фізичній формі (зламано три ребра, рука, нога, і багато іншого). Свій допис він супроводив фотографією загіпсованої руки.

Радимо ознайомитися Волонтера Олексія Кучапіна знайшли мертвим: що про нього відомо

Смерть Олексія Кучапіна: коротко

  • Про зникнення волонтера 16 липня повідомила його дружина. Чоловік сказав рідним, що їде у Дніпро, і зник.
  • Пошуки тривали майже тиждень, поки 22 липня тіло Кучапіна не знайшли в орендованій квартирі в Дніпрі.
  • Поліція відкрила справу за статтею «умисне вбивство», як це зазвичай роблять у випадках, коли знаходять тіло мертвої людини. Однак там зазначають: Кучапін залишив передсмерту записку, а на тілі не було видимих ознак насильницької смерті.
  • У соцмережах користувачі обурилися версії поліції про самогубство. Знайомі та друзі почали постити фотографії із місця злочину, де зокрема видно закривавлений диван.
  • У поліції зазначають: сліди крові на дивані з’явилися через те, що тіло декілька днів пролежало за температури у понад +25.
  • Тим часом дружина та рідні не заперечують версії слідства.
  • Священник-волонтер Захарій Керстюк – друг Олексія, напередодні розповів про численні погрози в їхній з Кучапіним бік, нібито через допомогу безпритульним.
  • Встановити причину смерті можна буде після декількох експертиз, адже тіло Кучапіна значно розклалося.
  • 25 липня Олексія Кучапіна поховали. Прощання з ним відбулося у лютеранській церкві святої Катерини в Києві. 

Хто такий Олексій Кучапін?

Це 39-річний волонтер, керівник громадської організації «Дім Милосердя». Займався розслідуваням справ, пов’язаних із продажем дітей.

Олексій Кучапін опікувався безпритульними та намагався повертати відібрані у літніх людей квартири. Під час карантину Олексій за свої гроші винаймав квартири для бездомних людей. 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua