Соціолог сказав, що думає про війну «глибинний народ» Росії

На його думку, не варто чекати «народного» держперевороту.

Які зараз настрої в Росії? / Фото REUTERS

Російському «глибинному народу» наплювати як на життя українців, так і на життя своїх родичів, убитих на війні проти України. Таку думку висловив російський публіцист і соціолог Ігор Яковенко в ефірі телеканалу FREEДОМ.

Він назвав їх «базові» настрої: байдужість та відсутність емпатії. «Домінуючий настрій — це наплювати. Базовий настрій — це байдужість, в тому числі до своєї долі, до свого життя. Доказом того, що немає такого гарячого бажання воювати — дуже мало добровольців йти на фронт, воювати не хочуть. З цікавістю по телевізору подивитися, як вбивають українців — це так, а ось на фронт — ні,» — сказав Яковенко.

Соціолог вважає, що чекати від росіян державного перевороту просто марно. «У Росії ніколи за всю історію, починаючи з Московського царства, ніколи населення не визначало політику влади і ніколи не було зміни влади з волі населення. Такого не було жодного разу за всю багатовікову історію того, що називається сьогодні Російська Федерація», — додав він.

Відео дня

Підтримка війни в Росії

У квітні російський «Левада-центр» провів опитування, згідно з яким серед росіян тільки зросла підтримка повномасштабної війни проти України. «За» висловилися 75% опитаних.

Інше дослідження показало топ-п’ять головних страхів громадян Російської Федерації. Так, вони побоюються збройного заколоту «вагнерівців», пожеж і повеней, контрнаступу української армії і зростання ядерної загрози. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua