Сьогодні на станціях метро у Києві укривалася рекордна кількість людей

Сьогодні на станціях метро у Києві вкривалася рекордна за останній час кількість людей.

Сьогодні на станціях метро у Києві вкривалася рекордна за останній час кількість людей. Фото: PRO-kyiv.in.ua

Через регулярні обстріли Києва велика кількість жителів біжить до столичної підземки, щоб сховатися там від падаючих уламків ракет і дронів. Ніхто не гарантований і від прямих попадань ракет супротивника.

Стало відомо, що сьогодні вночі, з 28 на 29 травня, на станціях київського метро під час повітряної тривоги було величезна кількість людей (як для ночі) — понад 9 тисяч городян. 1120 із них – це були діти. Це рекордна кількість городян уночі, які ховалися у метро протягом травня.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Також перший заступник голови КМДА Микола Поворозник повідомив, що під час денного обстрілу столиці в метро виявилася вже 41 тисяча осіб.

У КМДА нагадують, що на кожній станції метро є туалети та джерела питної води. Для відпочинку можна використовувати стільці та спеціальні лави. Також у метро прохолодно, тому варто, наскільки можна, із собою взяти щось тепле.

У режимі бомбосховища працюють 46 підземних станцій метрополітену. Причому вхід під час тривоги у них – цілодобовий.

Сьогодні на станціях метро у Києві укривалася рекордна кількість людей фото 1Сьогодні на станціях метро у Києві укривалася рекордна кількість людей фото 1

Сьогодні на станціях метро у Києві укривалася рекордна кількість людей фото 2 1Сьогодні на станціях метро у Києві укривалася рекордна кількість людей фото 2

Нагадаємо, в метро Києва під час тривоги зараз встановлюють модульні лави. Одна лавочка вміщує 4 особи. Лавка дуже компактна в розібраному вигляді, зібрати і розібрати її просто, як і переносити через малу вагу.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua